Help - Search - Members - Calendar
Full Version: opel vectra caravan
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
marius70408
am cumparat de curand masina si nu am cartea masini. de unde o pot lua sau o idee? masina este full. multumesc. :ban: [/b]
VALI69784
ce intelegi prin full?si ce nu sti la masina. intreaba la obiect si sigur te ajuta cineva.
marius70408
QUOTE(VALI69784)
ce intelegi prin full?si ce nu sti la masina. intreaba la obiect si sigur te ajuta cineva.


pai full... are de toate masina de la piele pana la navigatie si un exemplu clar e ca am venit aseara de la bucuresti si pe autostrada nu am vazut mai numic din cauza farurilor adica are xenoane si nu stiu cum sa le reglez ca nu are rotita de reglare (lumineaza cam 30-40 de metri) si ma intereseaza si ceva si pe la navigatie sa am si eu habar de masina nu? bicycle.gif
Andrei59324
Farurile cu xenon se regleaza automat...uite de ex incearca pune masina in dreptul unui zid si inainte sa pui contactul aprinde xenoanele...dupa care pune contactul si o sa vezi rezultatul.
In legatura cu manualul....
Este o editura la Sincai...in spatele librariei si acolo au manuale cu Opel Astra si Vectra in limba romana.50RON
(Bdul Gh. Sincai 1-1a
Bucuresti, Romania
Tel: (021)330.55.35)
EDITURA KSI
Daca iti iei sa-mi spui cum este ca vreau si eu sa-mi iau.
VALI69784
PENTRU NAVIGATIE TREBUIE CD CU HARTILE.LA BUCURESTI PENTRU I GO CARE LA METRO ESTE 17 MIL PE POKET PC,CA SA MEARGA PE ECRANUL MASINII AU CECUT 43 MIL. JAPCA CURATA.
marius70408
QUOTE(Andrei59324)
Farurile cu xenon se regleaza automat...uite de ex incearca pune masina in dreptul unui zid si inainte sa pui contactul aprinde xenoanele...dupa care pune contactul si o sa vezi rezultatul.
In legatura cu manualul....
Este o editura la Sincai...in spatele librariei si acolo au manuale cu Opel Astra si Vectra in limba romana.50RON
(Bdul Gh. Sincai 1-1a
Bucuresti, Romania
Tel: (021)330.55.35)
EDITURA KSI
Daca iti iei sa-mi spui cum este ca vreau si eu sa-mi iau.


nu stiu ce reglaje are dar cand am venit de la bucuresti am luat toate gropile si de nervi am fost la un service si le`am reglat eu (1,4 inainte) acum sunt pe 2 .asta e mi`e mila de cei care le intalnesc :brilsmurf:

mersi pentru informati si te tin la curent cu cartea de la sincai
bafta
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.