Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vectra B - afisaje
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Andrei70293
De unde pot sa iau si cam cat costa afisajul cu ora/radio si cel cu km parcursi/totali pentru Opel Vectra B din 1997?
lucian59987
Salut
e o problema la vectrele b cu afisajul,nu stiu pe unde s-ar putea gasi caci am mai dat si eu ceva emailuri si nici un raspuns,am si eu aici deschis un topic si nu prea am raspunsuri.
Ma contactat cineva prin email dar am mai luat legatura cu el si nimic trebe sa mai astept,daca primesc ceva raspuns te anunt si pe tine caci nu ma costa nimic sa te ajut caci altfel nu avem cum trai si vectra mea e din 96,1,6/16V.asta e displeyul meu
lucian59987
e prea mare poza si nu incape,dar oricum e dus displeyul ,ora nu mai indica,temperatura,ora,undele radio,toate le indica pe jumatate,oricum te anunt eu daca aflu ceva,sau daca afli tu ceva da-mi si mie un semn

multumesc
Andrei70293
Te anunt daca gasesc ceva, ma gandeam sa ma duc la reprezentata dar cred ca e foarte scump.
lucian59987
la reprezentanta e in jur de 3,5mil fara TVA,si manopera,am primit un email de la buzau,un sh,a zis ca aduce peste 2/3 saptamini,caci a observat ca sunt cautate si le aduce la 1,5mil cu tot cu montaj.cum mai aud eu ceva te anunt si eu daca auzi tu mai repede astept un raspuns eu sunt din neamt
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.