Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dotari HONDA ACCORD 4 Usi 2.0i-VTEC ES - model 2006
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Honda
CPI
Hello,

Am comparat nivelele de dotare din .ro cu cele din alte tari - .uk, .de si nu seamana, la noi in standard apar mai multe. Stiu ca nu trebuie sa fie neaparat identice.

Poate sa imi confirme cineva care a cumparat masina ca exista in standard VSA si toate celelalte care apar in oferta si pe site-ul importatorului?

Tx
Udo
Da, membrii omyda si manuks de pe forumul hondafan.ro !!
Irinel68957
cel mai probabil, ofertele de pe unele site-uri nu sunt actualizate pentru modelul 2006. Toate echiparile au VSA in standard la acest model (spre deosebire de 2005, unde doar motorizarile 2.4 aveau VSA)

ES-ul are VSA, drive by wire, handsfree blue tooth cu comanda vocala, astea in plus fata de modelul 2005 (care si el avea piele, xenon, oglinzi full electrice, cd changer si alte multe gizmo's)

Dupa cum zicea Udo, pe forumul hondafan poti discuta cu posesori. Udo, l-ai uitat pe Judge wink.gif
CPI
Tx,

O sa intreb si acolo. VSA au si cele din UK, deci e vorba tot de modele 2006. Dar sint diferente exact la gizmo's. car kit bluetooth e doar optional in uk pentru toate nivele de echipare pentru motorizea de 2.0.

Bye
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.