Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Radio
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
Adrian68639
Am un Opel Vectra C si am o eterna problema cu partea de radio in sensul ca se intrerupe in mod aleatoriu in timp, dar de n ori auditia. L-am testat la firma, i-au insuflat har divin, am schimbat si partea externa dar degeaba!
Aveti si altii probleme de genul acesta? Intreruperea dureaza circa 1-2 secunde dar este suparator! Merci mult
Daniel69282
si eu am aceeasi problema si inca nu am aflat daca o pot rezolva sau nu
eddie
Daca nu o rezolvati si vi se potriveste,am eu un Philips 400 original Opel,pe care l-am schimbat acum 2 saptamani cu un MP 3.
Johnny Bravo
Am si eu aceasta problema cu Astra H. Am vorbit cu cineva de la Erebus si mi-a spus ca aceasta pierdere a sunetelor inalte este un "feature". Ideea e ca atunci cand postul este receptionat mai prost apar fasaieli care sunt sunete inalte. Ca sa nu fi deranjat, este o setare care taie din inalte. Cica multi se plang de aceasta proprietate si ca au facut deja o depesa catre Opel in Germania si asteapta o rezolvare, un update de soft.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.