Help - Search - Members - Calendar
Full Version: intrebare despre mesajele private
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Virgil47474
salut

acum cateva zile, in timpul unei conversatii despre aerul conditionat, un coleg de forum m-a rugat sa-i spun si lui unde am incarcat instalatia...

nu era un service, ci un particular gasit pe net.

i-am trimis un mesaj privat cu adresa, luata tot de pe net si cu numerele de telefon.

astazi, cu stupoare, am avazut ca cifrele 0744 au fost inlocuite cu xxxx

am citit regulamentul si nu am gasit nimic in legatura cu interzicerea publicarii numerelor de telefon pe privat.
Watcher
Solutia tehnica e de vina. Ai doua sanse: pui spatii sau liniute intre cifre sau le scrii in litere: zero sapte doi doi etc...
Virgil47474
se pare ca este facut automat totul....
acum vad ca si aici au fost inlocuite... 0 7 4 4
mike.omega
Asa e!
Adica: majoritatea numerelor de telefon(acum sa nu va apucati sa-mi demonstrati care nu sunt cenzurate ca sunt usor de adaugat in lista) impreuna cu anumite cuvinte au fost cenzurate biggrin.gif

Numerele de telefon impiedica publicitatea pe forum(asta scrie in regulament) iar cuvintele ajuta la un limbaj decent beer.gif
Cipicanu`
0722-221122

Sa vedem...
Cipicanu`
Mda...asa am patit si eu ... mi-a dat Alex un PM cu nr lui...si nu vedeam prefixul.
guerilla
este dorinta adimnilor sa facem acest lucru pentru a impiedica pe cat posibil glumele proaste. daca vreti sa va transmiteti numere de telefon pe privat, scrieti cu litere si nu cu cifre.
mersi de intelegere.
se inchide
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.