Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pretul unui Passat din '86
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
george3
Am un VW Passat di '86 si din anumite motive financiare sunt pus in situatia sa il vand.Problema este ca nu stiu cam care aste valoarea lui. Are motor de 1.3l, Vopsea originala impecabila ( masina este tinuta in garaj ) nici o urma de rugina, jante din aliaj usor, si absolut nici o problema de ordin tehnic.Tin la masina asta ca la viata mea si am ingrijit-o cat am putut de bine, dar...n-am incotro...Rog cunoscatorii sa-mi lase un mesaj in legatura cu un pret de vanzare!
mocanu
cere cam 3500-4000$
Flo
3500-4000$ e totusi mult pentru o masina din '86 deoarece este aproape cat o Dacie Supernova. Sentimental vorbind, cred ca nu se poate evalua...
demian
nu va suparati dar cred ca cel mai bun pret pe care veti primi in cazul vanzarii va fi in jurul a 2000 sau daca aveti noroc 2500$
demian
nu va suparati dar cred ca cel mai bun pret pe care veti primi in cazul vanzarii va fi in jurul a 2000 sau daca aveti noroc 2500$
Mihai11
salut
daca e diesel, merita pina in 4000
daca nu, 2000-2500
dolari
sandman
daca iei 2000euroi sa fi fericit. masina e veche.
cristianc
Raspunsul lui mihai este foarte corect pentru goLf
Golf 2 1,6 Diesel 3000-4000 in functie de tunning si chip
Golf 2 benzina motor mai mic 2000-2500.
Passaturile sunt in jur de 2500 euroi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.