Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sistem navigatie opel astra
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel
marius35424
Am un Opel astra 1,4 din 2004 cu sistem navigatie ncdr 1100 iar pe lista cu coduri la radio nu e trecut nici un cod.E posibil sa fie fara cod ptr.ca as vrea sa stiu ptr.ziua cand o sa schimb bateria
Alec69426
Sistemele Siemens NCDR 1100 din cate stiu eu, nu au fost never ever codate, dat fiind complexitatea lor, pt k iti trebuie 1 etajera de 2 nivele ca sa-l bagi, plus loc pt lcd + ce faci cu antena gps....

Da oare stie cineva de unde fac si eu rost d un CD cu harta romaniei (pt NCDR 1100)
??
augustin61269
Aceeasi problema am si eu. Am un opel vectra adus din afara cu sistem navigatie Navtech, care in paranteza fie spus merge brici afara, dar aici nu reusesc sa gasesc un cd compatibil. Are cineva vreo idee?
Andrei59324
Am si eu un Vectra cu acelasi sistem d navigatie.N-am reusit sa gasesc un cd compatibil ......nu cred ca o sa gasim vreodata...pt ca am inteles ca toate hartile pt navigatie sunt facute d o firma Europeana care nu vrea sa faca pt Romania.In privinta codurilor....stai linistit.Eu am schimbat bateria si nu a tb sa bag nici un cod.
Alec69426
Eu am cd pt germania daca va intereseaza.. E folosotor in toata europa, mai putin in locurile unde se lucreaza si harta d p cd nu esta updatata sa tina cont de noile trasee.
daca va intereseaza, pm
marius35424
Am aflat ca nu are cod ,Multumesc frumos ptr.ajutor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.