Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Casetofoane BETA
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Ovidiu59924
Am un Passat din 2003 cu un cas. BETA si are in el chip pt CD-changer. As dori sa stiu dak se potriveste si o altfel de magazie de cd-uri (alta marca) :hmmm: .Dak nu exista nici o varianta atunci cat m-ar costa o magazie de cd-uri BETA. band.gif
Ovidiu67601
In principiu casetofoanele Beta sunt facute de Blaupunkt, deci nu ar exista nici un obstacol in montarea unei magazii cu CD, eu iti recomand sa mergi la un distribuitor local de aparatura audio care se ocupa si de montaj.Ei iti vor spune ce marca de magazie cu CD se potriveste la aparatul tau Beta.
R67164
QUOTE(Ovidiu59924)
Am un Passat din 2003 cu un cas. BETA si are in el chip pt CD-changer. As dori sa stiu dak se potriveste si o altfel de magazie de cd-uri (alta marca) :hmmm: .Dak nu exista nici o varianta atunci cat m-ar costa o magazie de cd-uri BETA. band.gif


ai gasit magazie? doresc si eu sa cumpar.. daca ma poti ajuta cu informatii.. te rog da si mie un mail la arhitect2000@yahoo.com Multumesc, Razvan
daniel70218
eu am cd din fabrica beta si am o magazie sony!! merge fara probleme! band.gif
dan96845
la Beta se pot monta difuzoare pe spate? si cum anume? multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.