Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intalnire Honda la Iasi
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Honda
Irinel68957
Sambata, 4 Martie, hondarii din Iasi planuiesc o mica intalnire. Nu vom imparti sepci si tricouri, nu vom da sarmale si bere pe gratis (din pacate), nu vom organiza liniute prin oras, ci vrem (pentru inceput) sa ne cunoastem mai bine si sa barfim despre pasiunea noastra comuna.

Pentru detalii (si noutati privind intalnirea), sunteti asteptati pe forumul Hondafan . Indiferent ca aveti un Accord din '86, un CBR din '99, un Civic Type-R din '05, planuri pentru un S2000 sau doar o pasiune pentru aceasta marca, sunteti bineveniti.

Imi cer anticipat scuze moderatorilor acestui forum daca postarea unui astfel de anunt nu este permisa, si ii rog sa ma contacteze in acest caz.
Bogdan67053
Aaaa... va luati dupa cei de la Toyota care au organizat acum vreo doi ani in urma o intalnire 4x4? Sau dupa cei ce au realizat intalnirea motociclistilor pe Bucium? Foarte original....
Mai ramane sa se i-a si Renaultul dupa cei de la Toyota si atunci chiar ca va fi inghesuit Iasul.
Irinel68957
tu existi cu adevarat? blush.gif

Crezi ca Toyota a "inventat" intalnirile auto? smile.gif

Ii rog pe cei care nu au treaba cu subiectul / nu sunt interesati, sa se abtina de la replica.
Bogdan67053
haules baules
guerilla
什么性交你在这儿在谈话?用罗马尼亚语写作或者不完全写。

daca tot e sa vorbim chestii in limbi straine, poate intelegi si tu ce zic eu mai sus. ca eu unul nu ma apuc sa invat rromales sau rromanes (cum s-o scrie corect). :furios:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.