Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Am tot cautat...
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
motan_misto
Am tot cautat sa votez si eu....pro sau contra moderatori si am vazut "oaresce" "alianta" intre moderatori si admini. De fiecare data cand discutiile deveneau mai interesante cu privire la anumiti moderatori, unul dintre admini fie muta topicul, fie il inchidea. Daca apoi cautam topicul (acolo unde fusese mutat), vedeam ca si acela era inchis...

Fara suparare, dar seamana putin a dictatura...!!!! Credeam ca am scapat de replica " daca iti convine bine daca nu nu...."...

Forumul este unul foarte bun pentru ca altfel nu ar mai genera atatea discutii (un forum prea "calm" este neinteresant)....

Insa (no offense) unii dintre moderatori nu prea au ce cauta printre moderatori. Numai eu am identificat cateva greseli din partea unora (in anumite raspunsuri) care denota lipsa clara de experienta. Ar trebui sa redevina "simpli forumisti" si, apoi, dupa ceva timp (si experienta)..moderatori.


Scuze pentru mesajul acesta atat de lung blush.gif si sper sa nu va fi plictisit!

BAFTA! biggrin.gif
V l a d
aaaaa.... dar de unde atata suparere cand nimeni nu mai zice nimic de ceva vreme...? si poate data viitoare te loghezi si tu ca sa stim cu cine vorbim...
Catalin34341
Imi cer scuze ca nu m-am logat...din neatentie... biggrin.gif


Nu mai zice nimeni nimic de ceva vreme? Asta asa e...dar nu pot sa nu remarc "erorile" pe care unii le fac.

Acum stiti cu cine vorbiti nu? :evil: (Sincer nu prea mi-a placut tonul la
QUOTE
si poate data viitoare te loghezi si tu ca sa stim cu cine vorbim...
) Serios.....


Bafta! blush.gif
V l a d
pai deobicei cine incepe un flame are identitatea ascunsa... te felicit pentru revenire si autentificare, dar ce rost are sa reluam un flame vechi... iar o luam de la capat exact cand se linistisera toti? Nu e mai bine asa, cu liniste... s-au exprimat punctele de vedere, s-a analizat si s-a luat o decizie. Deci cam asta a fost.
(dar de cei care au votat de nenumarate ori de pe acelasi IP ce parere ai?).
Eu zic ca nu are rost sa continuam si sa dam nastere unor noi conflicte, mai ales ca decizia a fost luata.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.