Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Probleme tehnice si setari
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
RaduZRP
Dragi administratori si/sau moderatori

Mi-e (adica pe calculatorul meu) mi-au disparut stelele din dreptul nick-ului. Eu din novice tocmai devenisem sofer incepator de aveam si eu o stea amarata acolo, si taman atunci au disparut stelele. Ce setare am busit eu de am facut una ca asta. Va rog help.
G e o r g e
folosesti firefox cumva ?
RaduZRP
DA
madalina
In firefox nu apar stelele nimanui, in IE da.
RaduZRP
Madalina, stai ca nu inteleg: in IE da ce?
mike.omega
Nu a plecat nici o stea de acasa, ai una singura si e la locul ei biggrin.gif



Madalina a vrut sa spuna asa: Daca folosesti Firefox sau Mozilla ca browser nu vor aparea stelele nici unui membru biggrin.gif Insa daca folosesti opera sau IE apar :angel:
RaduZRP
Salut

Multumesc pentru raspunsuri.
Tin sa va informez ca prima oara cand am intrat pe forumul masini.ro, acu aprox. o luna si pana acum cateva zile, aveam toate stelele frumos afisate in dreptul fiecarui membru. Dar apoi au disparut subit. Intr-adevar, daca intru pe forum folosind IE, apar stelele. Poate ati facut voi vreo modificare intre timp? :scratchchin:

In orice caz, am sa ma dau pe Opera ca cica e ma bun.

P.S. Sa dea Domnu sa fie stelele astea cea mai mare problema a mea.
RaduZRP
Puteti sa-mi spuneti si mie ce s-a intamplat cu topicul de semnaturi? Mai voiam si eu ceva, si uite ca nu-l gasesc. Sunt eu chior?
Andrei Suzuki
Vezi aici: http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?p=103453#103453
mike.omega
Andrei, omu vrea topicul cu semnaturi, nu cu nick-uri laugh.gif

http://www.masini.ro//forum/viewtopic.php?t=6018 e ceva mai indicat pt semnaturi biggrin.gif
madalina
QUOTE(RaduZRP)
Puteti sa-mi spuneti si mie ce s-a intamplat cu topicul de semnaturi? Mai voiam si eu ceva, si uite ca nu-l gasesc. Sunt eu chior?


Intra in forumul masini.r si il gasesti. Sau cauta "semnaturi forumisti"
Andrei Suzuki
Ma uitam in balarii... blush.gif
RaduZRP
Am inteles pana la urma.
Multumesc de ajutor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.