Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bug sau problema cu setarile forumului.
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Johnny Bravo
Salutari. Eu folosesc optiunea de a citi mesajele postate de la ultima vizita pe forum. Parcurgerea tuturor mesajelor noi imi ia mult timp deoarece le citesc in micile pauze de lucru. Este posibil deci, cum este cazul azi, ca cele 14x mesaje noi sa le citesc in mai multe ore.

Am observat ca, dupa un anumit timp, cand clicai un topic imi apare mesaj cum ca nu sunt postari noi de la ultima vizita, cu toate ca acel topic imi apare in lista. De asemenea, topicurile se intind pe 6 pagini. Le-am citit pe cele de pe primele doua pagini iar cand am vrut sa deschit si pe a treia, acelasi mesaj cum ca nu exista informatia solocitata.

Deci? Care-i baiul??? Cumva timpul de viata al sesiunii este prea scurt?
madalina
Da. Solutia mea fa dfost sa deschide de la bun inceput toate cele x pagini si le citesc cand am timp...
grenouille
daca mi se permite... daca activati consola de javascript in IE sunt si niste buguri de javascript - nu f grave pt ca nu impiedica functionarea corecta a paginilor
Andrei Suzuki
Ce are forumu in ultima vreme? Cateodata merge greu de tot.Cu alte site-uri nu am probleme.
E de la mine sau de la voi?
S O R I N
Si eu am observat.Sigur este de la site pt ca pe altele intru fara probleme.
Vlad6
paginile se incarca greu pentru ca se pare ca sunt probleme cu serverul de publicitate dar acolo unde sunt probleme sunt si solutii asa ca in cel mai scurt timp se vor remedia problemele iar forumul din verisunea 5 nu va mai creea nici o problema biggrin.gif sa nu mai spunem ca in aceasta versiune standardele pentru un site in Romania se vor schimba
James Kilowatt
Eu nu reusesc sa ma mai loghez... pot intra doar de pe un singur calculator unde sunt logat automat.
Daca incerc de la celalalt, dupa ce bag mailul si parola nu se intampla nimic. Nu ma logheaza, nu spune ca am bagat ceva gresit, absolut nimic....
Leone
Din cand in cand mi se afiseaza urmatorul mesaj: phpBB server error; could not connect to database. Problema e de la mine sau de pe forum?
mike.omega
Cel mai probabil noi, adica serverul smile.gif
Inevitabil va veni si intrebare: "Pai bine domnle si nu se face nimic?!"
Se face stai linistit biggrin.gif
Leone
Stai linistit ca nu venea intrebarea...is o fire calma si rabdatoare....pana la proba contrarie! biggrin.gif

oricum mersi de raspunsul prompt!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.