Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SH germania
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
beiu56941
SAlutare. Am vazut tt felul de anunturi pe www.mobile.de cu VW golf si passaturi cu preturi cam mici si dubioase. ex un golf din 2004 cu 6000EUR 1.9TDI.
Asa sunt toate preturile acolo ca as vrea sa merg si nu stiu la ce sa ma astept. La ce ar trebui sa fiu atent daca cumpar o masina de acolo.





Va multumesc anticipat.
DORU
Te rog sa folosesti functia de cautare, sunt deja topicuri bogate pe aceasta tema, unul chiar f recent. Succes !
ovi62994
pe situl www.mobile.de multe anunturi sunt naspa ... habar n-am de ce ....
cica si in Germania exista romani ... sau turci ... blush.gif
daca nu ai chef sa mergi pana in Germania si sa ai parte de SURPRIZE atunci iti recomand 3 site-uri reale cu masini pe stoc si nu in CHINA :

1. www.automotiv.ro
2. www.autohus.de
3. www.schuster-automobile

Toate 3 site-urile au masini super dpv a calitatii tehnice, verificate de service profesionale, nu kk.

cam ce masina te-ar interesa???
ovi62994
Site-urile sunt
1. www.automotiv.ro
2. www.autohus.de
3. www.schuster-automobile.de

Toate 3 site-urile au masini super dpv a calitatii tehnice, verificate de service profesionale, nu kk.

cam ce masina te-ar interesa???
robert
QUOTE(beiu56941)
SAlutare. Am vazut tt felul de anunturi pe www.mobile.de cu VW golf si passaturi cu preturi cam mici si dubioase. ex un golf din 2004 cu 6000EUR 1.9TDI.
Asa sunt toate preturile acolo ca as vrea sa merg si nu stiu la ce sa ma astept. La ce ar trebui sa fiu atent daca cumpar o masina de acolo.





Va multumesc anticipat.


Nu sunt chiar toate preturile asa nici pe departe.Exista cateva tepe la fiecare categorie, dar nu poti generaliza.Recunosti simplu o teapa, in primul rand dupa pretul ridicol,apoi faptul ca cel care a postat este neaparat privat,fara adresa de parc.Eu am cumparat cateva masini de pe mobile,si au fost ok.Autohus au preturi mari si sunt cam departe,in nord.Nu prea merita.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.