Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CUM AM PUTEA FACE FORUMUL MAI 'VIU', MAI ATRACTIV?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Suzuki
suzuki_bs
Fiecare dintre voi care are o parere despre ce ar vrea sa vada si sa se discute pe forumul acesta, despre cum am putea 'dinamiza' discutiile, ii rog sa si-o lase scrisa.
DORU
Cei care posteaza ar trebui sa fie mai rigurosi cu consistenta mesajului lor, iar moderatorii sa incurajeze postarea de informatii utile, nu de "spam", adica chestiuni irelevante, care ingreuneaza topicul respectiv.
Nu trebuie sa devina obositor sau plictisitor. ci din contra, interesant. Asta presupune informatii de real interes si verificabile.
Andrei Suzuki
Bine,hai sa facem forumu mai "viu".
Hai sa vorbim. Discounturi la accesorii aveti,cumva? biggrin.gif
Cand pot sa te gasesc la show-room?Vreau sa-ti fac o vizita zilele astea.
suzuki_bs
Oricand saptamana viitoare. Te astept daca imi spui si cand ajungi mai exact.
Mihai66305
Ar deveni mai atractiv daca eventualii posesori de Swift ne-ar impartasi opiniile aici pe forum. Insa am impresia ca s-au vandut atat de putine, incat slabe sperante sa apara cineva in scurt timp...
suzuki_bs
Va referiti la Noul Swift?
G e o r g e
se pare ca nu sunt posibile drive teste cu noile modele suzuki . pe cand va fi posibil sa se testeze grand vitara si noul swift ?

adica mergi la show room si spun uite ce frumoasa e masina dar nu poti sa vezi cum merge sad.gif
Mihai66305
QUOTE(suzuki_bs)
Va referiti la Noul Swift?

Sigur ca da smile.gif

P.S. Era doar o idee...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.