Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vw golf 4 1,4
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Mumu
Astept pareri pro si contra din partea voastra referitor la acest model(2003)si daca e posibil niste date tehnice(putere,cuplu,etc.)
Mihai64798
Bun subiect, si pe mine ma intereseaza pareri despre masina si motorul asta. Sunt curios cum o sa ne reveleze userii de pe aici.
Mumu
QUOTE(Mihai64798)
Bun subiect, si pe mine ma intereseaza pareri despre masina si motorul asta. Sunt curios cum o sa ne reveleze userii de pe aici.



Dupa cum poate ai vazut Mihai nu prea gasesti in topicuri asa ceva probabil nu e o masina foarte vinduta la noi pentru motorizarea subdimensionata(zic unii) probabil.Din cauza asta astept si eu pareri dar ii rog pe forumisti sa discute exclusiv de acest model.O intrebare la care cred ca stiu deja raspunsul:cum se comporta vara cu 4 oameni si AC?Fiabilitatea cred ca e VW dar restul...
G e o r g e
este prea mica motorizarea . am avut exact acest model. este cat de cat ok cand esti singur in masina . dar daca mai intra cineva langa tine s-a terminat . te rogi de ea ... rau de tot.
Flaviu48913
Am condus un astfel de Golf din Germania in Romania si mi s-a parut peste asteptari, dar adevarul este ca eram singur in masina, asa ca ceea ce spune George poate fi foarte adevarat...
Flaviu48913
Am condus un astfel de Golf din Germania in Romania si mi s-a parut peste asteptari, dar adevarul este ca eram singur in masina, asa ca ceea ce spune George poate fi foarte adevarat...
IOAN66173
As avea si eu cateva precizari
1 ca masina este ok
2 motorizarea cam mik 3 mai mult de 180km/h nu se duce poti sal omori
3 stabilitate b chiar f buna pot sa zic
4 cand lam adus din franta ma lasat cu gura cascata ce consum are , 5,5 - 9 l 100/km , aici depinde cum il jaruiesti
5 la capitolul sprint sta cam rau
Mumu
Am tras deja concluziile despre aceasta masina.Multumesc tuturor! arigato.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.