Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Maybach repair
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
Impulse
Am dat si eu de filmuletul asta...
http://www.youtube.com/w/Maybach-repair---...amp;t=t&f=b
sergiutruta
"Imaginile care urmeaza sunt interzise iubitorilor de masini" biggrin.gif
Ce mai, putem trage concluzia ca Jiji este un om practic, nu? :bash: :angel: blush.gif
James Kilowatt
Indemanatic tipul biggrin.gif
Ma intreb daca rangile alea ruginite faceau parte din trusa de scule de la Maybach biggrin.gif Mie la Nubira nu mi-au dat biggrin.gif
Skywalker
Nu pot sa cred, incredibil. A inebunit Jiji Berbecali, cu ranga frate? pai ciocan nu avea la Maybach. Ingineru' ala de sta 24 din 24 h special la dispozitia posesorilor de Maybach avea telu' inchis. bicycle.gif
HalbaSus
Acum intelege toata lumea de ce am zis ca maybach-ul e uncool, nu ? biggrin.gif Daca cei de la mercedes ar fi constienti de imaginea pe care o creaza gigi maybach-ului... nu i-ar mai da inapoi masina... eventual i-ar cumpara un rolls royce... sa faca de rusine imaginea concurentei, nu a lor biggrin.gif
gabi4
las' ca nici rolls royce nu se face de rusine cu proprietarul din romania biggrin.gif..tot aceeasi oala
DORU
Beeeei, Jiji stie cum se repara d-astea: a fost "mecanic" la oi. Cum se "strica" una, pac! o ranga (sau baston) dupa ceafa si gata, se repara!
:boxing:
Atmosfer
Tipic Jiji :bash: dai pe ea ca se repara singura :bandit: parca i se sta cu ranga in mana.
TLS-09
Tipic Jiji?Hm?
Mai degraba tipic pentru Omul de Neanderthal.
Adevarul este ca Jiji isi face publicitate din orice timpenie.
Desigur se vor gasi cativa sa-l aplaude pe "dom' mecanic Jiji" dar adevarul este ca "stict pe partea jurnalistica" de vina sint televiziunile care la rubrica de sport dau tot ce a facut un oligofren sau altul.
Orice prostie devine stire sportiva.
La fel de fini erau si altii (o echipa de fotbal de la noi, nu-i dau numele ca nu are rost) care, plecand in turneu in Cipru erau blindati cu laptopuri.
Am aflat apoi de ce le carau dupa ei. Ascultau manele pe ele.
Din perspectiva asta Jiji se inscrie la randul sau perfect in fenomenul sportiv.
De fapt Jiji este el insusi un fenomen.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.