Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vreau sa-mi cumpar un Audi A4 de 2 ani,merita sau nu ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Axinte66692
Vreau sa-mi cumpar un Audi A4 de aprox 2 ani si nu stiu daca merita,am auzi lucruri bune si mai putin bune despre acest model cat despre pret intre 11.000 si 15.000 pret CIP
Florin-414
A4 e o masina care merita, masina e foarte fiabila, usor de intretinut, forte confortabila, tinuta de drum excelenta. asa ca nu ezita. oricum audi a4 are cea mai mare valoare de revanzare de pe piata, daca nu iti place oricand iti poti recupera investitia facuta.
Alex94415
La banii astia ti-as recomanda un A6.Eu am un A4 dar e destul de micut.Cel putin pt pasagerii din spate e cam incomod.Altfel e o masina buna.
V L D
Dar cat ajunge o revizie la un A4. Si cam cat de scumpe is piesele.
HalbaSus
Revizie normala (ulei, filtru ulei, filtru motorina, filtru aer, filtru polen) la reprezentanta - 7 milioane.
Traian89565
QUOTE(Andrei Vladimir67578)
Dar cat ajunge o revizie la un A4. Si cam cat de scumpe is piesele.


Piesele sunt la acelasi pret ca si la VW, si nu cred ca sunt mai scumpe ca alte piese de masini noi...
Alex-F1
QUOTE(HalbaSus)
Revizie normala (ulei, filtru ulei, filtru motorina, filtru aer, filtru polen) la reprezentanta - 7 milioane


Asta la modelul tau sau la cel nou (cum vrea omul nostru)? Daca e la modelul tau, s-ar putea ca la cel nou sa fie mai mult....nu?
Avram-5
QUOTE(Axinte66692)
Vreau sa-mi cumpar un Audi A4 de aprox 2 ani si nu stiu daca merita,am auzi lucruri bune si mai putin bune despre acest model cat despre pret intre 11.000 si 15.000 pret CIP

De ce ti mortis AUDI? E drept ca e superbuna masina dar la aceeasi bani gasesti masina germana cu mult mai multe dotari si de ce nu poate chiar mai ieftin de intretinut. Eu am fost un inrait VW-AUDI si dintr-o intamplare am ajuns acum 2 ani la o vectra B2 ce avea 2 ani atunci (2002 fabricatie) motor Y 20 DTH. Crede-ma am facut o economie de cca 4000 euro si intretinerea e super ieftina. Eu nu-i fac reclama dar decat un A4 dka tot vrei AUDI - ia-ti un A6! E altceva. Sau de ce nu un vectra C GTS. Ramai si cu bani! Bafta oricum! :bandit:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.