Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Spaima Soselelor
Masini.ro Forum > Discutii generale > Mass Media
Andrei38283
Ce parere aveti de noua emisiune de la prima tv? Mie unul imi creste inima cand vad oameni care conduc mai prost ca mine laugh.gif.
mike.omega
Eu incep sa regret ca nu m-am inscris! sigur castigam... nu?! blink.gif biggrin.gif

Anyway, mi-a placut ca oamenii sunt inventivi la capitolul gramatica, verbul "a slaloma" :bash:
Eduard RO
E super misto.Imi place mai ales de ala de la Iasi cum il bate pe copilot. biggrin.gif
Andrei Suzuki
Eu vreau sa cred ca toate acele chestii sunt regizate.Pur si simplu nu pot sa imi imaginez ca sunt asemenea catastrofe pe sosele.
sergiutruta
Cand e emisiunea asta ca io n-am vazut-o inca?
mike.omega
Joi de la 8 sau 9 pe prima biggrin.gif
@Andrei: Cum mai sa nu fie! eu ma sperii de fiecare data cand merg cu masina! si nu de mine tongue.gif ci de o parte a traficului care.... numai de condus nu se ocupa :minigun:
Mariustom
Salutare :wave:
Părerea mea despre această emisiune: este și reală și regizată.
De ce reală ? Pentru că acei "șoferi", prin palmaresul lor, chiar cred că conduc ... "deosebit". Ca să fiu fair-play. Dintre ei, șoferul cel mai real mi se pare șoferița cu soțul instructor copilot, cu ore foarte puține de conducere.
De ce regizată ? Pentru că sunt convins că printre ei sunt unii care, chiar dacă conduc dezastruos, la etapele acestei emisiuni conduc, la început, și mai dezastruos, pentru ca la sfîrșit, să conducă mult mai bine. Asta pentru că, așa am înțeles, cel ce va câștiga mașina va fi cel care are "saltul" cel mai spectaculos în stilul de conducere. Spre bine biggrin.gif .
Oricum, ca și în trafic, această emisiune este un bun exemplu de ... AȘA NU !!!
Vă doresc drum bun !!! :wave:
Atmosfer
Eu cred ca dai o proba de condus inainte sa te inscrii, doar no sa ieie soferi cu experienta in concurs dupa aceea nu mai este "spaima soselelor".
Andrei38283
Sunt curios daca o sa aiba si o proba inafara localitatii. Sa vezi acolo prostii ce o sa faca toti. Cer ca o sa-l bage in sperieti pe instructorul ala. bicycle.gif
Mariustom
Salutare :wave:
QUOTE(Mariustom)
Dintre ei, șoferul cel mai real mi se pare șoferița cu soțul instructor copilot, cu ore foarte puține de conducere.

Și, am avut dreptate. Exact aceea a câștigat mașina.
Bravo ei, și să fie mai independentă.
boty
O astfel de emisiune mi se pare penibila cel putin :puke: . Sa promovezi asa prostie si astfel de comportamente la volan...... :cenzurat: :argue: wallbash.gif .Bine ca sa terminat si sper sa nu mai existe sezonul al doilea.
marius60959
subscriu Boty...
se inscrie in "linia" televiziunilor de la noi...sa faci rating (ptr ca ceva ceva tot face) cu prostia unora...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.