Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Adrese de site cu masini SH din Europa
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
Paul56883
in afara de mobile.de mai stie cineva vreo adresa?
Iulian66199
www.autoscout24.de
Ghita A.
Daca ai pe cineva in Belgia(pt ca a vadea masina inainte de a te baga) poti sa incerci unul cu licitatii (cu rabdare prinzi masini mai bune decat in alte parti):
www.carsontheweb.com
cristi65951
www.autohus.de

in plus

cauta la standurile de presa din galeria comerciala a marilor hypermarket-uri,si vezi gasi o revista germana "DAZ" cu anunturi auto sh,multe anunturi provin de la reprezentante auto,gen volvo,mercedes,fiat,vw,skoda,audi etc.,aceste anunturi cuprind si pagina de internet a dealer-ului.revista costa 18.8 RON
Ghita A.
QUOTE(cristi65951)
...cauta la standurile de presa din galeria comerciala a marilor hypermarket-uri,si vezi gasi o revista germana "DAZ" cu anunturi auto sh,multe anunturi provin de la reprezentante auto,gen volvo,mercedes,fiat,vw,skoda,audi etc.,aceste anunturi cuprind si pagina de internet a dealer-ului.revista costa 18.8 RON


Sa fie vorba de http://www.daz24.de/ ?
cristi65951
da,asta este revista
Paul56883
multumesc mult pentru adrese.....sper sa-mi gasesc una pina in 100000km si pina in 10000E....
DORU
www.finde-dein-auto.de
James Kilowatt
www.vlan.be
Iulian66199
www.autogenial.de
Poti sa selectezi si limba romana ca sa iti fie mai usor.
Iulian66199
www.com-cars.de
geeoo30
www.mobile.de/filcomex
IOAN66173
imi spuneti si mie niste adrese de masini SH din austria
va rog frumos
multumesc arigato.gif
Paul56883
intri pe mobile.de si selectezi austria
Alexander_A4ever
www.car4you.at
Silviu66450
QUOTE(Paul56883)
multumesc mult pentru adrese.....sper sa-mi gasesc una pina in 100000km si pina in 10000E....


Daca se poate, masina sa fie noua si sa nu coste nimic.
Chiar ai incredere ca daca ai cumpara o masina din Germania, are Km reali ?
Doru24650
nu ai incredere, dar ai mai multe sanse, si nu stiu daca stii dar legislatia in vigoare obliga societatile din Germania care vad si cumpara masini second ...sa specifice pe facturi kilometrajul masinii. Iar daca tu te duci cu masina la reprezentanta marcii respective si-ti citeste km si acestia difera de ce ai scris tu pe factura...faci plangere si firma care ti-a vandut masina o incurca, si in plus te si despagubeste.
Paul56883
uite Silviule c-am nimerit-o cu km reali ! am luat-o cu carte service pe care am verificat-o la reprezentanta..... biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.