Help - Search - Members - Calendar
Full Version: De ce isi pun moderatorii cainii in avatar?
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Cipicanu`
Am obs. si la George...de cateva saptamani...si el are un caine...Madalina il are mai demult.
mike.omega
Eu pot sa-mi pun unul dintre cei 2 motani biggrin.gif
G e o r g e
am mai avut de-a lungul timpului poze cu cateii mei. tot nu inteleg intrebarea .
HalbaSus
cred ca se refera la faptul ca prin avararuri cu caini, vreti sa aratati ca sunteti un fel de "caini de paza ai forumului"... slabe sanse cu 2 pinceri pitici biggrin.gif
Skywalker
Eu am asa ceva, 2 bucati mascul si femela au 3 ani si sunt super dragalasi, nu musca fara motiv, sunt folositi pentru paza.
madalina
Unii au fotografii cu masinile lor, altii au fotografii cu ei, fiecare isis pune orice avatar doreste. Eu am avatar o fotografie a "gigantului" meu. Fara vreo alta semnificatie.

Off-topic: sincer era ultimul lucru pe care ma asteptam sa-l intrebe cineva.
C Z R
sie u am caine dar nu-l pun, insa mi-au placut astia mici si dragalasi, sper ca nu ma urati, nu?
G e o r g e
se scrie pinscher tongue.gif

cute , but it's wrooooooooooong

pune aici o poza cu lupisorul biggrin.gif
sunt draguti aia doi din avatar .

eu tot nu inteleg care e problema cu avatarele noastre ...
va mai dau o poza , NA biggrin.gif
HalbaSus
George... mhm... cum sa-ti spun... cainele tau... e gay !
G e o r g e
e o FATA !
HalbaSus
oh... that explains it all smile.gif
guerilla
si eu am avut cainele meu pus pe undeva pe aici...
Cipicanu`
Ei madalina...m-am trezit eu in prostia mea si am intrebat...ce sa-i faci.

Ma refeream la faptul ca e forum de masini, se discuta de masini...si ca nou utilizator te astepti ca utilizatorii sa aiba avataruri cu siglele masinilor, masinile personale, etc. :bash:

Ce sa zic...sa va traiasca catelusii.. biggrin.gif
G e o r g e
pai semnatura este pentru asa ceva.
yeotamara97
Aș sări peste cină, dacă ar ajuta să mă simt ceva real https://homecarecincinnatiohio.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.