Help - Search - Members - Calendar
Full Version: discount pt. plata cash
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
alexandru32370
cei cu experienta, daca pot sa-mi raspunda la intrebarea daca se acorda vreun discount la plata cash a unui ford focus nou.
Realitatea ca e mai rentabil sa iei suma care-ti lipseste din banca decat leasing pt. persoane fizice.
band.gif
alexandru32370
as vrea cateva raspunsuri urgent
florin55503
chestia cu imprumutatul de la banca si apoi platit masina cash e o idee bune economisesti ceva bani
florin55503
chestia cu imprumutatul de la banca si apoi platit masina cash e o idee bune economisesti ceva bani. chestia cu discountul depinde de capacitatea ta de a negocia si oricum ei au o marja de discount. indiferent ca platesti cu banii jos sau in rate ei tot primesc toti banii, pt ca in al doilea caz de leasing firma de leasing le vireaza toti banii in cont, iar tu platesti ratele la firma de leasing si nu concesionar
sorin63997
dealerii sunt niste cacanari , oricum ei primesc banii gramada , asta e vrajeala cu 'cash' . depinde de talentu tau la negociere... eu am luat masina in leasing si mi-au facut reducere, tre sa te certi cu ei la cutite.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.