Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nedumerire legata de mp?
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
malin34426
Am o nedumerire legata de mp pe care le-am trimis ca raspuns unor users care mi-au scris. La vremea respectiva mi-a parut ciudat ca nu am un feed-back de la ei, dar mai apoi am constatat ca unele mesaje erau blocate in dosarul cu mesaje in curs de trimitere inca din octombrie.
As dri sa stiu daca au ajuns totusi la destinatie (rog pe cei vizati imai jos sa raspunda), si daca nu au ajuns , de ce au fost blocate in "dos. cu mp in curs de trimitere.
G e o r g e
mesajele pleaca de la tine din dosarul in curs de trimitere in momentul in care respectivii useri isi ridica corespondenta wink.gif asa poti sa iti dai seama daca ei au citit sau nu ( a se intelege daca au intrat in mesagerie sau nu ) mesajul tau.

eu am mesaje acolo incepand cu Joi 22 Iul, 2004 15:27 biggrin.gif
malin34426
MERSI. totusi interesanta treaba ca mi-au cerut ceva si nu au mai verificat daca le-am raspuns.
G e o r g e
intre timp si-au pierdut interesul.
DragosS
Si mie mi se intampla sa nu observ uneori mesajele noi.Nu se poate face ceva astfel incat mesajele noi sa fie mai vizibile?
G e o r g e
pop up smile.gif atat se poate . daca ai pop up blocker sau altceva mai arunca si tu un ochi pe sus biggrin.gif
DragosS
Pai este pop up in momentul de fata?
Andrei Suzuki
Da!
DORU
Chiar daca folositi programe de tip Pop-Up stopper, puteti seta ca pe anumite site-uri sa permita aceste ferestre (un astfel de program "permisiv" este Google Toolbar). arigato.gif
G e o r g e
pai mai toate iti dau posibilitatea sa setezi daca dai voie siteului respectiv sau nu sa-ti afiseze pop up uri .
DORU
Cu atat mai bine, insa Google nu instaleaza si adware...de-aia am amintit de el. :angel:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.