Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Set motor?????
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
KYD44195
ce set motor imi recomandati sa pun pe Nova 1600?Ceva bun...avand in vedere ca imi place s o alerg...
augustin64159
cred ca un motor de RENO 21 beton de 1.7 te~ar satisface . second hand cu tot cu cv. fati un calcul pt motorul de dacie si pt unul din shrot si vezi dif.ps.asintem prea saraci sa ne cumparam lucruri ieftine
KYD44195
sa zicem ca gasesc dar pe urma il pot omologa....vreau sa fie totul in regula
augustin64159
da se poate omologa.am vazut o dacie 1300 cu motor v6 tot de renault cu acte in regula .mam frecat la ochi nu mi~a venit sa cred. lam intrebat pe proprietar cum a reusit si a spus ca relativ simplu. a durat un pic pina au venit actele de la bucuresti.in rest omologare artizanala. cred ca ar fii mai bine sa intrebi pt ca asta a fost prin 1998 si sa nu ai surprize.ca duar traim in ro
KYD44195
am sa ma interesez si am sa ti spun si tie....chiar maine dau un tel sa intreb care sunt procedurile si cat costa
catalin61844
1
augustin, omu' vorbea de un set motor si tu i-l sfatuiesti sa schimbe motorul :doh:
2
kratima
Semn grafic (-) folosit pentru a lega doua sau mai multe cuvinte care se pronunta impreuna,pentru a desparti cuvintele in silabe. Sursa DEX.
Ex: lasa-ne :wave:
Ptr. augustin & co.
KYD44195
fiecare spune ce crede el ca este mai bine....i-a spuneti mi: cineva mi-a recomandat un set motor Tribocotat cu segmenti Geotze(sper ca am scris corect biggrin.gif )....ce parere aveti?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.