Help - Search - Members - Calendar
Full Version: INMATRICULAREA UNEI MASINI
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
alex64823
exista si alta posibilitate de a-mi inmatricula masina, decat sa stau la cozi interminabile la udristei? am auzit ca ar fii in bucuresti firme autorizate de inmatriculari. stiti ceva despre ele?

multumesc anticipat
lucian14
adika dai un ban si-ti face un delegat treaba
cauta in anuntul telefonik sau pe net asemenea firme
alex64823
mersi de sfat, am gasit ceva interesant. o firma care efectueaza inmatriculari, radieri si iti dau chitanta, factura, civilizat si nu mai pierzi o groaza de timp, etc. saptamana asta cred ca le fac o vizita. daca aveti si voi nevoie de ajutor dati un tel la @#$%^& sau %^&*() sau e-mail: inmatriculari@$%^&*#$.ro :clapping:

[color=red]text modificat de Madalina. [/red]
alex64823
chiar nu inteleg de ce a fost sters numarul ala de telefon. am citit regulametul si acolo zicea de linck-uri, nu am voie sa pun un numar de telefon ca fac reclama? :cenzurat: chiestia asta chiar ar putea sa ajute multi oameni, asa ca il mai pun o data, in speranta ca treaba asta va fi regandita de alticineva. tel:$%^&*##
madalina
Hai sa vedem logica lucrurilor: postezi de dimineata o intrebare despre firme ce fac inmatriculari. ti se sugereaza sa cauti in anuntul telefonic sau pe net. [Sau in cataloagele cu firme din diverse domenii, as zice eu]. Tu cauti si gasesti, relativ repede. Crezi ca cine are nevoie de acelasi serviciu nu are suficienta inteligenta incat sa dea o cautare cu google cu "firma inmatriculari auto" si sa gaseasca foirma gasita de tine sau multe altele de acelasi gen?!?
alex64823
scopul era ca informatia sa fie mai accesibila. eu chiar nu inteleg cenzura asta de pe anumite forumuri.
lucian14
Mai ce rai sunteti nu lasati omu sa faca si el putina reclama ! biggrin.gif
alex64823
laugh.gif

lasand gluma la o parte, scopul nu era cel comercial.
propun sa se stearga acest topic, deoarece nu are absolut nici un rost, decat sa evidentieze capricile unui moderator ce isi ia functia prea in serios.

multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.