Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Magazine accesorii moto
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini pe doua roti
pretorian
Salut,
vad ca pe topicul asta nu prea sunt amatori blush.gif .
Totusi am si eu o intrebare: se poate sa-mi spuna si mie cineva cateva magazine(adrese) cu accesorii moto?
multumesc anticipat
pretorian
Chiar nu stie nimeni cateva magazine in Bucuresti :evil:
petre 1
Este unul in Militari (prin zona unde s-a construit Cora) Yamaha ,la parterul unui bloc.
cioaba
am un coleg care si-a luat multe chestii faine, in special echipament de protetie. il intreb de unde si-ti spun dupa rev. personal nu stiu prin bucuresti, ma enerveaza sa bat o gramada de km ca sa cumpar cava. :bash:
pretorian
multumesc la amandoi si astept , m62949 de aceea am pus intrebarea tocmai ca nu fiu nevoit sa caut de nebun prin oras biggrin.gif
petre 1
aa si mi-am adus aminte ca cei de la Yamaha au un secvice in incinta Politehnici langa un mare service Dacia,e usor de ajuns.
pretorian
merci Petre beer.gif la multi ani
pretorian
Fratilor azi nu am mai putut sa rezist si am iesit cu motorul biggrin.gif ce senzanzatii adrenalina asta........... :naughty:
pretorian
Baietei care va-ti revenit dupa sarbatori acum poate va auceti aminte si de rugamintea mea si anume daca stiti ceva magazine moto spuneti-mi si mie.
merci beer.gif
Andrei Suzuki
Ai incercat pe Dorobanti?Parca e o reprezentanta acolo.Chiar daca nu iei nimic de la ei,macar intrebi una alta. wink.gif
alex64823
un magazin fain e in subsolul de la mario plaza (vis-a-vis de liceul caragiale, fosta "primavara") unde este reprezentanta united motors (importatori kawsaki, cagiva, agusta, aprilia, etc) unde, pe langa motoare e si un magazin cu echipament moto, consumabile...
o solutie buna ar fii sa cumperi motolife sau univers moto, care pe langa ca sunt pline de informatii utile pentru pasionati dar au si multe reclame la tot felul de magazine.
pretorian
Andrei Suzuki, acolo am fost si mi-au zis sa revin cand voi deveni actionar sau patron de banca pentru cumparaturi biggrin.gif :bash:
pretorian
la mario platza nu am fost dar o sa incerc


p.s. merci pt. ideea cu revistele beer.gif
cioaba
QUOTE(pretorian)
Baietei care va-ti revenit dupa sarbatori acum poate va auceti aminte si de rugamintea mea si anume daca stiti ceva magazine moto spuneti-mi si mie.
merci beer.gif

united motors- pipera 44 in complexul mario plaza
motoadventure-cotroceni 10 (intre petrom si botanica)
badsi impex-banu manta 2.e si un magazin suzuki
motomar(sau ceva in genul asta)-in statia de metrou p.romana
kavamotors-progresului 90-100(in zona 13 sept.-trafic greu)
astea ar avea cam tot ce iti trebuie. daca vrei ceva anume,zi-mi ce si intreb unde ar fi mai ieftin.
cioaba
a, si sa stii ca tot prin reviste gasesti magazine de accesorii, ma refer la cele de firma si mai complete, dar pentru ceva anume mai bine intrebi, fiindca sunt magazine mai mici la care gasesti doar manusi,sau geaca,etc. sau daca ai posibilitatea,indicat ar fi sa iei de afara.
pretorian
merci m62949, am fost si la mario platza sut cam scumpe, pana la urma am comandat la louis manusi iar celelalte o sa le caut la magazinele locale. Apropos pipera 44 e doar un depozit de motoare nu e si magazin.
merci inca o data

beer.gif
alex64823
la pipera, este si service-ul unitedmotors.
cioaba
QUOTE(pretorian)
am fost si la mario platza sut cam scumpe, pana la urma am comandat la louis manusi iar celelalte o sa le caut la magazinele locale.


asta am zis si eu. magazinele mari in care gasesti tot ce trebuie sunt scumpe. incearca in cele mici. beer.gif
pretorian
am trecut azi si pe la motoadventure si doar la incaltari au preturi bune in rest nu prea............exemplu au gegi acelasi model ca la united motors dar mai scumpe blink.gif nu mi-a venit sa cred.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.