Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Caut piese SecondH Vectra B 2.0 16V fabricat "96 (Bucur
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel > Vectra / Insignia
Silviu64180
Salut, :wave: mi-am luat saptamana trecuta un Vectra B 2.0 16V din 1996 si am nevoie de oglinzi laterale, parbriz, semnalizatoare laterale aripi si bandouri laterale. Ma gandesc sa apelez la second hand pentru asta desi mi-e teama ca ar fi furate :angel: si tocmai lucrul acesta ma deranjeaza cel mai mult... Altfel, daca stiti de vreo "statie" pentru dezmembrari auto in Bucuresti unde as putea apela pentru piesele mai sus mentionate, v-as ramane indatorat! arigato.gif

Sarbatori Fericite...tot este sezonul... wink.gif biggrin.gif Multumesc
florin55503
felicitari pt masina (pt motor mai exact). sa stii ca diferenta intre preturile unora noi si unora sh e infima. oglinzile sunt cam 800.000, semnalizatoarele aprox 300.000. in spatele targului e un centru de dezmembrari, pe vacaresti la turci, mai sunt si spre uriceni daca ai drum si acolo sunt f ieftine
Andrei59324
Oglinzi gasesti in targ,......in cladirea aia centrala...cum intrii drept inainte....iar semnate..poate la dezmembrari pe vacaresti.Am avut si eu nevoie de ceva si de acolo mi-am luat.Daca vrei noi si nu la un pret asa de mare gasesti la un magazin Opel Shop....cum te duci de la Iancului spre Pantelimon pe stanga(inainte de intersectia cu OMV).
ionutzmi
si mi eimi trebe un parbriz fatza de vectra b si stergator luneta cu brat cu tot .
astept oferte daca are careva de vaznare
(sau p mess acelasi id)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.