Help - Search - Members - Calendar
Full Version: La multi ani !!!
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Probleme Sociale
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
petre 1
Cu ocazia " Sarbatorilor de Iarna" tin sa urez Adminilor ,Moderatorilor si tuturor useri-lor Craciun Fericit si un An Nou plin de bucurii,fericire si impliniri,si tot odata sa carcotim cat mai mult pe forum.
"La Multi Ani" band.gif :cheers:
guerilla
sa va aduca moshu numai v10 si v12, cuplu de la 400nm in sus, awd la toata lumea, scaune incalzite, consum de sub 8l in oras si tot ce va mai doriti
arigato.gif
V l a d
La Multi Anit tuturor si un an nou plin de bucurii, impliniri si cai putere fara accidente.
Crriss
Sarbatori Fericite si La Multi Ani tuturor, si din partea mea, sa aveti un an mai bun ca cel pe care il incheiem, cu cat mai multe realizari, impliniri, cu cat mai putine taxe si impozite absurde. Sa fim mai buni si mai optimisti.
Multa sanatate, ca-i mai buna decat toate......
mike.omega
Imi permit sa citez oameni celebri
si in viata chiar! biggrin.gif

"Sarbautori Fericite!" :angel:

La multi ani si sa aveti parte de clipe de vis de Sarbator! si din partea mea si la anul sa fim mai buni si mai multi(ca membrii pe forum tongue.gif) beer.gif
CRG
si drumuri fara gropi, daca se poate.. :angel: biggrin.gif
madalina
Sarbatori Fericite tuturor!
Horia49540
Craciun Fericit !!!

si

Un An Nou Excelent !!!
Andrei Suzuki
Sarbatori fericite si La Multi ANi si din partea mea!
Si daca de V12,de AWD,de scaune incalzite s-a zis,mie permiteti-mi sa va urez "La cat mai multi dB!" beer.gif
Rai
Si eu va urez "Sarbatori Fericite!si La multi ani!"De anul nou o sa fiu mai aproape de voi este prima mea iarna petrecuta in Ro sa vedem cum e si iarna acolo.
mike.omega
Deci se poate folosi nr din .ro?! :angel: biggrin.gif
lucian14
Craciun Fericit
cosmin45741
Craciun fericit la toata lumea!
Legionaru'
Craciun fericit si sa aveti parte in noul an de tot ce va doriti!
Otto73
SARBATORI FERICITE si tot ce va doriti!!!
Armyman
Craciun fericit!
Liviu40385
Sarbatori fericite la cumpana 2005 / 2006

Steaua Sfanta in feerii se-aprinde
Si multi copii se-aduna pe la tinde.

E vremea tainicelor Colinde!

Si-n glas de Sorcove si Plugusor
Un "La multi ani!" se aude in pridvor!

O, brad frumos, ai chip de Anul Nou ... strigam cu totii in cor!
Andrei Suzuki
QUOTE(Liviu40385)
O, brad frumos, ai chip de Anul Nou ... strigam cu totii in cor!


Si-a tras bradu chip? biggrin.gif :angel:
DragosS
Sarbatori fericite!
Cristian37384
:cheers: beer.gif :cheers:


Sfintele Sarbatori de Craciun sa va aduca la toti multa sanatate si implinirea tuturor dorintelor!!!!
Ghita A.
In noaptea sfanta de Craciun
Cand ingeri din cer coboara
Lumina lor sa va cuprinda
Si pacea sa va inconjoare.

Craciun Fericit tuturor!
Iulian HondaFan
Sarbatori Fericite! La Multi Ani!... si la multe masini fara incidente neplacute!
eddie
Craciunul care vine dupa acest an greu sa ne linisteasca sufletele ! Dumnezeu sa ne ajute ca anul 2006 sa fie un an bun ! Craciun fericit !
f1anatic
Merry Christmas adica Craciun Fericit si La Multzi Ani tuturor, sanatate, fericire, bani, realizari...si tot ce va doritzi voi...
James Kilowatt
Craciun Fericit la toata lumea!
C Z R
Va urez si eu ca sa fiti fericiti oriunde va aflati in tara sau in strainatate si sper ca la anul sa fim mai buni, mai generosi, mai milostivi, mai smeriti, mai multumiti si mai constienti de natura faptelor noastre! craciun imbelsugat !
Emanoel-Adrian
CRACIUN FERICIT !! dragi compatrioti oriunde v-ati afla, va doresc la multe masini Americane,Japoneze,Nemtesti,Frantuzesti,Coreene,etc.....
Va doresc sa le stapaniti sanatosi,sa le conduceti sanatosi,sa le vindeti sanatosi si cu folos si sa aveti parte numai de drumuri bune si proaspat asfaltate !!
La multi ani!!
mircea9
Craciun fericit !
Si fie ca noul an sa nu ne aduca lucruri pe care sa nu le putem duce.
Alex-F1
Craciun fericit tuturor si va doresc ca anul 2006 sa fie pt. toti mai bun ca 2005 si mai rau ca 2007..... :wave:

ALEX
pretorian
Craciun fericit alaturi de cei ragi si multe bucurii va urez.

beer.gif
Lucian55
Ho Ho Ho ..a cam trecut craciunul dar , sarbatori fericite tuturor si anul nou sa va aduca numai bucurii
Maff
Sarbatori Fericite!Sa va aduca noul an tot ce va doriti, dar mai presus de toate sa va aduca sanatate, pentru ca este cea mai importanta!La multi Ani!Sa ne vedem cu bine in noul an si la cat mai multe reuniuni!
Mariustom
Salutare :wave:
Vă doresc "La Mulți Ani", fără probleme de sănătate și la mașină, să avem motive să scriem în acest forum doar de bine. Fie ca noul an să fie mai bun ca acesta, să fim mai deschiși la suflet, să nu avem motive de tristețe.
Tot ce vă doriți să se împlinească !!! :1:
Și, atenție, să vă refaceți cât mai repede, după această noapte.
Încă odată,
LA MULȚI ANI !!!
HalbaSus
Tocmai am primit-o pe SMS asa ca o dau mai departe:

"Catelus cu parul cret, s-aveti gipul in cotet
S-aveti vila cu piscina, pe Madona ca vecina,
O lopata pentru bani, la anu si la multi ani !" biggrin.gif
Maff
La Multi Ani! Anul ce a venit sa va aduca numai bucurii!
Mariustom
La Mulți Ani !!! celor ce își sărbătoresc mâine ziua de nume biggrin.gif
Distracție plăcută band.gif :wave:
Mariustom
La Mulți Ani tuturor userilor și celor dragi lor ce poartă numele de Andrei, Andreea + derivate wink.gif
banana.gif bunny.gif band.gif
G e o r g e
la multi ani andrei , adreeeee si tuturor sarbatoritilor
mike.omega
La multi ani Andrelelor, la multi ani Andreilor drunk.gif
guerilla
LMA pt toti cei cu Andre(...)
AMP
LA MULTI ANI cu sanatate si bucurii celor ce-si serbeaza ziua numelui.Sa aveti o zi minunata,cu surprize si distractie maxima! beer.gif yes.gif
DRAGOS
La multi ani! Sanatate si noroc tuturor! drunk.gif thumbsup.gif
Oana
dar pana la urma e vreun andrei activ pe aici?
Mariustom
Îs mangă toți drunk.gif

blush.gif
StefanVVTi
Cu o mica intarziere, la multi ani Andrei Suzuki!!!
La multi ani guerilla! cool.gif
Daniel65671
La Multi Ani tuturor celor care se chiama Nicolae, Nicoleta, Nicu, dar mai ales tuturor copiilor! sorcerer.gif
Legionaru'
La multi ani celor ce poarta numele sfantului de azi!
DRAGOS
La multi ani tuturor sarbatoritilor! Multa sanatate si noroc!
Daniel65671
La Multi Ani pentru Mariustom! Ca de la motan la motan...
Cipp
La multi ani, MariusTom! thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.