Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Subaru impreza
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru > Impreza
ciobanu48342
Ar putea cineva sa imi dea un pret la subaru impreza 2.0 si o lista de dotari?
Se merita sa imi iau masina cu acesta motorizare?
G e o r g e
noua impreza ?

2.0 - 160cp :
IMPREZA 2.0 4D 5MT 160 CP 16,900
IMPREZA 2.0 4D 4AT 160 CP 18,100
IMPREZA 2.0 5D 5MT 160 CP 17,300
IMPREZA 2.0 5D 4AT 160 CP 18,500

preturi CIP .

dar de ce nu faci o vizita la dealer ? smile.gif

masinile sunt destul de dotate avand minim : 4 geamuri electrice , oglinzi electrice & incalzire, abs + ebd, climatizare automata + multe altele .
M A R I A N
George, stii cumva si un pret cip pentru Impreza 1.6 95CP, 5MT?Multumesc.
G e o r g e
0 lei ca nu se mai fabrica si nici nu se mai vinde smile.gif

poate daca gasesti vreuna uitata pe undeva ...
M A R I A N
Inseamna ca site-ul celor de la radacini nu a mai fost updated.Cat respect pentru cei interesati!
Inseamna ca cel mai "slab" motor e cel de 2.0 160 CP-16900 cip (cu cele mai putine optiuni)?
E cam mult pentru bugetul meu, dar daca ar fi sa fac un efort, oare mai tarziu nu mi-as da singur pumni in cap din cauza costurilor la intretinere?
Am citit pe undeva ca placutele de frana ar fi 90 mil.E adevarat?
G e o r g e
laugh.gif glumet mai esti ... laugh.gif

placutele ecologice sunt 8 mil , placutele neecologice 2.65 mil . biggrin.gif


cum dracu sa crezi ca un set de placute costa 90 mil blink.gif laugh.gif

da , 2.0 - 160cp ... asta din cate stiu eu . daca suni la ei si intrebi poti sa te convingi daca mai au sau nu impreza 1.6 ,DAR !!! ATENTIE !!! NU O RECOMAND DELOC . e puturoasa , consuma cat un 2.0, si e PUTUROASAAAAAAAAAA rau de tot . fa un efort pentru un 2.0 . merita .

o revizie este intre 3.5 si 6 mil , fara placute , vreo 8.5 mil cu placute si toate filtrele si ulei schimbat. se face din 10 in 10, una mica si placutele le schimbi in functie de cum mergi cu ea .
Andrei55037
Din ce spui tu pe aici George la Subaru placutele de frana sunt niste consumabile ca filtrele si uleiul. blink.gif
M A R I A N
George, mersi pentru informatii.
Ah, cat mi-o doresc!
G e o r g e
QUOTE(Andrei55037)
Din ce spui tu pe aici George la Subaru placutele de frana sunt niste consumabile ca filtrele si uleiul. blink.gif


imi pare rau sa te dezamagesc , dar placutele de frana + ambreiaj sunt consumabile LA ORICE MASINA wink.gif

va anunt cat o sa tina ale mele . pe impreza un set a tinut cam 20 000 km , si l-am schimbat ca avea 2 ani deja nu ca s-ar fi tocit .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.