Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TuNiNg
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Ionut62826
ma intereseaza si pe mine sa fac ceva spoilere si praguri pt o skoda felicia si as vrea sa stiu daca aveti stire de asa ceva ....dar sa nu fie preturi de genu' 150spoilerul deoarece 121 euro costa el original in cehia insa nu am gasit inca pe cineva sa il aduca ...deci daca stiti ceva decent nu hotii cum se practica la noi ....astept si eu oferte de preturi sau info ceva ms
Silviu66450
N-arata rau masina. Parca ar fi de raliu. Pacat ca nu are decit 60-75 de cai smile.gif
Cristian51493
vad ca esti din cta...vezi ca e o firma care se ocupa de asa ceva (in afara d c&c) pe mamaia zona club cireasa (new orleans)...sper sa nu fie luata ca reclama, doar incerc sa ajut omu'... biggrin.gif
mike.omega
Vezi ca omu e 2 tongue.gif
Si daca ajungi pe la ei o sa-ti faca ceva original, nu copiaza pe nimeni biggrin.gif
Cristian51493
stiu ca omu e 2 tongue.gif ma refeream ca il ajut pe ionut...ca nu am nici o legatura cu magazinu lor beer.gif

de importat nu importa nimeni de unde vrei tu, ci doar de unde pot sau faci rost de ceva original...cum vrei tu...facut manual din fibra :angel:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.