Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce pareri avetzi de Rover 75 dupa 2001 cdti??
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
dragut57590
ar fi bine sa imi spunetzi si detalii mai amanuntzite care stiti...
Otto73
Si daca nu vrem sa-ti spunem detalii amanuntite o sa fie rau? :bash: :boxing: :bandit: :wave: :angel:
dragut57590
am pus pt cei care stiu si se pricep deci sa inteleg ca te excluzi OTTO...asa ca wallbash.gif mai bine faci asta...
florin55503
motoarele de la rover nu sunt de la bmw? eu stiam ca da. asa ca in ceea ce priveste motoarele nu cred sa fie probleme
eddie
Am un var care a avut un Rover 75 de nou,l-a tinut maxim 2 ani si l-a dat,exasperat ca l-au tinut aia pentru o piesa cu masina pe bara o luna.Nu trebuie sa te pricepi prea mult sa vezi ca firma Rover-ul a falimentat.
ncristi
Teoretic, in clasamentul facut de top gear este peste mercedes, toate francezele si w (parca)....asa ca nu-i o masina rea blush.gif

Pacat ca a dat faliment biggrin.gif
madalina
QUOTE(cristi36176)
Teoretic, in clasamentul facut de top gear este peste mercedes, toate francezele si w (parca)....asa ca nu-i o masina rea blush.gif

Pacat ca a dat faliment biggrin.gif


In clasamentul facut de "what car", cristi!

Dragut, fara atacuri la persoana. Otta s-a legat de exprimarea ta "ar fi bine sa..."
ncristi
http://www.topgear.com/content/features/st...ories/01/3.html

Nu...de top gear smile.gif

Locul 22...
stoica63279
Eu vreau sa cumpar un Rover 75, si vad ca toti spuneti ca nu mai sunt piese, ca te lasa o luna sa astepti pentru o piesa, imi place f. mult masina si vreau (neaparat) sa cumpar una, dar imi puteti spune daca site cineva, si-a mai revenit firma , a cumparat-o cineva? este recomandat sa-mi cumpar un Rover?
DragosS
Eu am in familie un Rover 75 cam de 1 luna.L-am cuparat nou pentru ca am avut o oferta foarte buna de la Automobile Bavaria si pana acum sunt multumit de el.

Piese sigur mai sunt pentru ca legislatia europeana obilga firmele furnizoare sa fabrice inca 10 ani de la retragerea unui model toate piesele necesare.

Dar am inteles ca Rover a fost cumparat de o companie si va pastra in Anglia linia pentru 75 si MG,urmand sa mute in Asia liniile 25 si 45.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.