Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tinichigerie Renault Megane II
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Radu62537
Am facut-o lata bicycle.gif .. am ciocanit masinutza pe care taman ce am cumparat-o anul asta, si acum sunt intr-o mare trilema.. Unde sa o repar.. Este destul de mult sifonata, ca sa citez din procesul verbal "bara protectie fata zgariata si dislocata , aripa stanga fata infundata si zgariata (de fapt este chiar sparta), roata stanga fata dislocata, janta stanga fata deformata si zgariata, portiera stanga fata infundata, portiera stanga spate zgariata, aripa stanga spate infundata si zgariata, janta stanga spate zgariata". uff.. greu
Ce ma sfatuiti sa fac, sa merg la serus, de care toata lumea are doar cuvinte de lauda dar unde nu am decontare directa cu societatea de asigurare, sau sa merg la auto-cobalcescu, unde nu trebuie sa dau bani, insa nu se stie cam cat de bine iese si in cat timp e gata?
Asigurarea casco o am la UNITA, aveti idee cam in cat timp dau baietzii astia banii, si daca sunt serosi?
Va foarte, foarte multumesc,
Radu
eugen-51
din experienta mea, iti recomand de asemenea serus. lucreaza bine si repede (ma rog, eu nu am avut o "sifonare" atat de serioasa). despre decont vorbeste cu ei, chiar cu "cei mai de sus"...s-ar putea sa ajungeti la un compromis. bafta! :wave:
Radu62537
Chiar asa am facut, m-am dus la Serus, masina este deja in reparatie, spre finalizare, si sincer recomand oricui serviciile lor. Nimic nu se repara, totul se schimba si baietii lucreaza ok. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.