Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MA GANDESC SA IMI IAU UN FORD FUSION. MERITA?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
augustin61269
[color=darkred][/color]
danmatyas
mai asteapta o luna ca apare noul fusion, nu are rost sa iti iei acum si nici nu cred ca vei gasi ceva p placul tau.
madalina
Bun venit pe Forum.

Incearca sa dai mai multe detalii despre ce vrei de la masina, apoi ne putem dac cu parerea daca merita sau nu Ford Fusion in cazul tau.

Citeste restul subiectelor despre Fusion.
augustin61269
mersi Mada!

In principiu vreau o masina care sa ma plimbe zilnicprin oras cu brio dar sa faca fata si la cate o iesire pe sapt. in afara orasului, eventual drumuri mai accidentate, plus ca am de facut si cate un drum lung la 1-2 luni.

Nu sunt vitezoman, da as vrea sa pot lua fara frica 150km/h, si nici sa nu mor in ea caz ca o trantesc , adica si ceva sigurantza. Ai vreo idee de alta masina care sa imi satisfaca cerintele astea?

Mersi, am citit discutiile despre fusion. Sorry, nu le vazusem inainte, abia ma inscrisesem pe site-ul asta.
augustin61269
mersi Mada!

In principiu vreau o masina care sa ma plimbe zilnicprin oras cu brio dar sa faca fata si la cate o iesire pe sapt. in afara orasului, eventual drumuri mai accidentate, plus ca am de facut si cate un drum lung la 1-2 luni.

Nu sunt vitezoman, da as vrea sa pot lua fara frica 150km/h, si nici sa nu mor in ea caz ca o trantesc , adica si ceva sigurantza. Ai vreo idee de alta masina care sa imi satisfaca cerintele astea?

Mersi, am citit discutiile despre fusion. Sorry, nu le vazusem inainte, abia ma inscrisesem pe site-ul asta.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.