Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Propunere topic - cluburi
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
catalin51707
Va salut cu respect - am o propunere pt admini - ce ar fi daca ati crea un topic nou clar pe forum pentru cluburile auto care eventual sa se numeasca chiar - Cluburi Auto- si in care reprezentanti ai acestora sa-si poata prezenta activitatea, clubul in speta, masinile etc. Toata lumea ar avea de castigat - mai mult dinamism, lucruri interesante, noii membrii etc.
Ce parere aveti - facem o chestie de genul asta? :wave:
catalin
catalin51707
Nu e nimeni pasionat???
mike.omega
Fiecare club are forumul/site-ul propiu asa ca nu vad rostul plus ca exista o comunitate speciala unde au toti dedicati cate o arie.

Concluzie: Eu nu vad rostul :wave:
catalin51707
era ideea de cluburi auto ....nu de marci!
mike.omega
Stiu la ce te-ai referit biggrin.gif
Vrei sa facem cate o arie pentru MR, LR, NSL, Insomnia si care mai sunt :wave:
catalin51707
pt ei nu - pt XtremeClubEmotion. da:))

ps. pai nu neaparat pt ei...ci pt cei care vor asa ceva si intra pe forum.....si au ceva de prezentat si discutat pe tema asta....daca vvor si ei sa si prezinte cluburile de ce nu!
G e o r g e
nu vad rostul .
Vlad6
Cei din Oradea vor sa formeze un club ( sper cat mai mare smile.gif ) si au deschis un topic unde comunica intre ei si pun la cale o intalnire. La fel si cei cu Albea sau cu Astra H. Nu ii opreste nimeni, raman in continuare membrii clubului "masini.ro" si sunt in continuare bineveniti la toate discutiile si actiunile noastre.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.