Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cumparare Masina
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia
roxy49417
Salut care imi spuneti si mie daca se mai fabrica Dacia Solenza :argue: :bash: band.gif :brilsmurf:
madalina
Din martie 2005 nu se mai fabrica Solenza!
nedelcu57566
Nu se mai fabrica, dar s-ar putea sa mai gasesti prin stocuri in reprezentante si dealeri. De asemenea, cred ca o sa gasesti si putin rulate (maxim 10-20.000km) si cred ca se merita. Oricum, este mai buna decat un LOGAN...
madalina
Pe la dealeri nici-o sansa!
alex59969
QUOTE(nedelcu57566)
Nu se mai fabrica, dar s-ar putea sa mai gasesti prin stocuri in reprezentante si dealeri. De asemenea, cred ca o sa gasesti si putin rulate (maxim 10-20.000km) si cred ca se merita. Oricum, este mai buna decat un LOGAN...



Man , band.gif
nu mai gasesti Solenza la dealeri de secole... Dupa ce au scos-o din productie trebuia sa dai spaga sa-ti poti lua una ''ratacita'' pe stoc ...
Si pe mine m-ar interesa o Solenza de 1.4 . Una fara prea multe dotari (mai ieftina) si in stare buna .
Astept sugestii arigato.gif
Damian53219
ai grija daca gasesti vre-una prin targ , ca multe au fost pe taxi si au kilometrajul "aranjat"

succes!!!
mihai38772
QUOTE(nedelcu57566)
Nu se mai fabrica, dar s-ar putea sa mai gasesti prin stocuri in reprezentante si dealeri. De asemenea, cred ca o sa gasesti si putin rulate (maxim 10-20.000km) si cred ca se merita. Oricum, este mai buna decat un LOGAN...


cum ai tras tu concluzia asta , ai visat azi-noapte
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.