Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Noul Peugeot 207
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Peugeot > 206/207
carmen60898
Salut!
Aveti idee cand apare noul Peugeot 207 in Romania?
Pe net am gasit ca undeva in martie 2006, dar probabil ca la noi ajunge mai tarziu. Inca ceva: poate stiti ce pret o sa aiba fata de actualul 206.
Cei de la Peugeot sunt foarte secretosi; as mai vrea sa stiu si daca o sa se vanda in paralel cele 2 modele: 206 si 207.
Multumesc.
bogdanM
Dupa cite am citit aici, masina o sa iasa (cel putin la francezi) in 2006, o sa inlocuiasca 206-le si o sa fie putin mai mare la exterior, lucru care n-o sa se reflecte 100% in marimea spatiului util, datorita consacrarii pentru elementele de siguranta.



Parca seamana cu 407, la partea din fata.
carmen60898
QUOTE(bogdanM)
Dupa cite am citit aici, masina o sa iasa (cel putin la francezi) in 2006, o sa inlocuiasca 206-le si o sa fie putin mai mare la exterior, lucru care n-o sa se reflecte 100% in marimea spatiului util, datorita consacrarii pentru elementele de siguranta.



Parca seamana cu 407, la partea din fata.


Am citit si eu pe net cate ceva de el, insa nu am aflat daca Peugeot o sa mai produca 206 sau il scot din fabricatie...Pana la urma cred ca iau 206, numai ca l-as lua undeva in feb - mar (nu ma grabesc, nu merg cu RATB-ul). Sigura problema e ca cei de la Eurial spun ca promotia dureaza doar pana la 25 dec, si n-as vrea s-o pierd. Pe de alta parte, dupa cum ziceam, imi vine greu sa cred ca n-o sa mai fie reducere, tinand cont de faptul ca au oferte de a an incoace...
Doc
Eurial o sa aiba discount pana scapa de masinii. Nu te lua dupa ce zic ei, pentru ca la SIAB aveau reducere 5% la 307 T6 doar in perioada EXPOZITIEI, dar dupa terminarea acesteia discount-ul s-a mentinut. Este o chestie de marketing, sa te forteze pe tine sa cumperi mai repede.

Mi se pare ca la inceputul anului 2006 o sa aiba reducerii de 1500-2000 euro la unele modele.
carmen60898
pai asta-i treaba, m-as oftica sa ma grabesc acum sa iau credit, cand de fapt eu vreau masina undeva in martie, si apoi sa vad cum mai reduc pretul...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.