Help - Search - Members - Calendar
Full Version: elemente exterioare si interioare cromate a4-intrebare
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
Marius60856
buna!
sunt nou pe aici si nu stiu daca acest topic a fost sau nu dezbatut.
de curand am achizitionat un a4 avant din 2003 si ulterior am abservat ca exista unele modele care au o banda cromata in jurul geamurilor exterioare.am sunat la pbn si mi-au zis ca e un pachet de crom care ar costa 1500eur???? le-am multumit politicos....
1. stie cineva de unde as putea achizitiona acele mici rame care se aplica la nivelul chederelor geamurilor laterale la un pret mai ...decent? sau poate ca nu au inteles cei de la pbn ce ma intreseaza?bare cromate pe acoperis am...le-am zis ca nu alea....
2. la interior masina este echipata cu un decor din aluminiu la nivelul plansei de bord si al usilor laterale. din pacate acest decor lipseste la nivelul scrumierei fata si la placa schimbatorului de viteze, unde e un plastic negru inestetic. are cineva vreo idee daca pot comanda acele ornamente banale pana la urma(stiu ca exista) undeva sub preturile astronomice pbn(n-am mai avut curajul sa sun sa intreb cat mai sunt si astea) sau sunt eu prea pretentios... recunosc ca-mi place masina biggrin.gif
3. si ca tot sunt la detalii... imi cer scuze daca va pictisesc :wave: stiti cumva unde se poate imbraca in piele levierul schimbatorului de viteze?(nu am si scartaie in oras cand il folosesc frecvent).
Va multumesc.
robert
Ornamentele alea cromate le gasesti foarte greu.Am cautat si eu.Cat priveste interiorul, nu inteleg ce are pielea de la schimbator,cu scartaitul.Poti imbraca in piele si volanul daca vrei, dar nu stiu daca am voie sa-ti dau adresa de web a unora din Bucuresti care numai asta fac.Iese super, am incercat eu la un Pajero.Cauta pe net.
giurgea66931
Optiunea pachet de crom exterior costa in lista de optionale 287 de euro.E cam greu sa gasesti dar cauta pe www.autoscout24.de sectiunea teile und zubehor.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.