Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Saab
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
admin
www.masini.ro/saabperformanceteam.avi

Ceva ce merita vazut biggrin.gif in masina aia alba eram eu biggrin.gif
florin55503
vreau sa spun doar atat; nu incercati asa ceva in trafic si superb biggrin.gif
X5
Ce pot face uni cu masina...Saab

Download
Watcher
Numai mie mi se pare ca e acelasi filmulet postat de doua ori unul dupa altul?
Si acelasi cu cel pe care l-am postat eu acu vreo doua zile la funny stuff? (mesajul asta)

Daca cumva nu e asa, am o problema: orice link accesez imi deschide un filmulet cu doua masini saab rosii (scriu asta pt ca nu am vaut una alba, cum zice admin) care baleteaza printre jaloane iar filmuletul are 1.58 min.

PS: sunt 60% serios cu intrebarile de mai sus.
X5
Da e acelasi din pacate doar ca cel al adminului e convertit in format avi si ocupa mai mutin iar al meu e wma si ocupa dublu ca spatiu...poate doar calitativ sa fie diferenta intre ele.
mihai58026
super!! dar nu am identificat Saab-ul alb...sau, ma rog, masina alba..smile.gif)
Andrei Suzuki
ADMIN,rugam ajutor.Unde-i masina alba? biggrin.gif
Andrei38283
Suuupeeerrrr!!!! Faza cand se intoarce si merge cu spatele in fata celuilalt e bestiala. Mi-ar place si mie sa fac asa.
V l a d
se muta la offtopic
admin
Dragii mei, masina alba nu exista pt ca ea si cu mine s-au calificat in fazele superioare ale acelei demonstratii de virtuozitate... biggrin.gif
mike.omega
A mai fost o astfel de reprezentatie si cu modele mai vechi de saab si atunci mai sareau si ceva rampe biggrin.gif
pretorian
nu numai masinile ci si oamenii care le conduc sunt tari, meseriasi
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.