Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ajutor!! Facut prostie
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > (Super)Nova&Solenza
Robert35696
Am novoie de ajutor in legatura cu o problema de vopsea la o DSN

Am facut prostia de anu fi atent cand am iesit dintr-o parcare si am sters spoilerul unui jeep cu spatele masinii mele scumpe(graba strica treaba)

Acum partea buna este ca nu s-a luat decat lacul pe o portiune de cam 5cm si nu a ajuns sa se ia vopseaua partea proasta e ca se vede si arat naspa; pe langa faptul ca inca mai platesc la ea; as vrea sa dau cu un polish de vopsea sau ceva poate imi dati ceva sfaturi...eu am vazut polish din asta dar numai pe alte culori decat am eu(albastru-indigo).

Pls. ajutati-ma si pe mine cu un sfat ceva ca nu as vrea sa dau 1,5 mil pentru un polis pe toata masina doar ptr. astia 5 cm.
Gabriel.T.
daca e sarit lacul e naspa.si eu am lacul sarit pe anumite portiuni si am fost la o spalatorie sa varbesc de un polish sau o ceara ceva.raspuns negativ.nu exista solutii. baietii sunt priceputi,sau ma rog asa mi se pare mie dar cica daca e sarit lacul nu se poate repara decit la o vopsitorie.oricum bafta si daca rezolvi poate ma anunti si pe mine.
Robert35696
Am rezolvat pana la urma cu un polishm nu era lacul pana la urma, asa am avut impresia si aproape ca nu se mai cunoaste....o sa revin cu numele polishului, in orice caz e ceva luat din Orhideea
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.