Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cum este ford mondeo 2001 pe benzina?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
dragos10
Stiti ceva de fiabilitate?defecte,etc.
popa
ce sa iti zic sunt VARZAAAAAAAAAAAAA si nu glumesc te sfatuiesc sa nu iti iei mai bine iti iei unu din 94 ca e mult mai bum
Iulian8
te referi la mondeo 2001 modelul vechi sau cel nou?
dragos10
MA REFER LA MONDEO MODEL NOU DIN 2001.BENZINA;10000 EURO CU TOATE TAXELE;TREND;130.000 KM;8 AIRBAG;KLIMA;EURO 3;GEAMURI;OGLINZI.MI SE PARE ACCEPTABIL.DE CE E VARZA?

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2003-10-27 12:20 ]
Iulian8
impresia mea despre mondeo este buna, poate ca a fost varza doar masina care a condus-o el, fiind poate in urma unui accident.
am simtit f. bine tinuta f. buna de drum care te face sa conduci f. confortabil chiar si distante mari, are reprize f bune la acceleratii si nu te lasa balta la depasiri. daca e modelul nou, aparut in 2001, atunci pretul este bun si iti recomand sa o iei, mai ales daca are si dotarea de care ai pomenit.
Alex24
Eu am Ford MOndeo 2003, 1,8 125 CP. Masina este buna, am mers 200 kmh pe autostrada si sta foarte bine pe drum, e adevarta nu are in momentul asta decat 15.000 km. Inca un plus este ca e silentioasa, ca o comparatie este o idee mai silentioasa decat un passat 1.8T 2002. Cred ca se poate compara din toate punctele de vedere cu un VW.
James Kilowatt
Afara sunt ciudat de prost cotate, ca pret la mana a doua. Se devalorizeaza formidabil de repede, si nu prea pricep de ce.
La 130.000 km in 3 ani, s-a tras de ea cu dintii. esti sigur ca merita 10.000€?
dorian32320
Ceau,in legatura cu masina ta,eu am uf Ford Mondeo 2001 ,4 usi ,albastru,1.8 (125) benzina.Am luat-o acum 4 luni din Germania cu 8400 + vama (52600 km) si sunt foarte multumit de el.
Nu sunt deloc de acoprd ca este varza si nu are cum sa fie mai bun ca unul din '94.
S-o conduci sanatos,ca merita :cheers:
Echo
Gasesti Ford Mondeo TDCI SH la pretul de 10.000 cu toate taxele.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.