Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stickere auto
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Bogdan59339
Cu totii stim ca un sticker auto este cea mai simpla modalitate de a schimba look-ul masini.
Pentru unii insa este nesemnificativ acest aspect,considera ca daca au jenti+spoilere+esapament racing au super tuning.
Parerea mea , deoarece lucrez in domeniu este ca un tuning auto sau moto nu este definit fara un sticker bine ales cu gust si nu strident sa sara in ochi de la o posta.
Intrebarea mea este:Un tuning exterior "adevarat"contine sau nu un sticker sau 2 sau un kit complet?
astept parerile voastre
Bogdan59339
pentru cei interesati de stickere pot sa ofer o asa zisa "consultanta" dat fiind faptul ca lucrez in domeniu de ceva timp si am facut si eu ceva personalizari auto-asa imi place sa zic eu.
HalbaSus
Bineinteles ca stickerele dau macar 20-30 cp in plus... iar daca sunt cu NOS sau NX atunci dau chiar 70-80 cp...

Dar ca sa raspund totusi la intrebare:
1. Un showcar (care are unicul rol de a "arata" ce are) contine decals-uri (cum le zicea in NFS) adica are afisate siglele firmelor care au contribuit la produsul finit.
2. In rest stickerele sunt o idee proasta. Daca se doreste un efect "socant" atunci vopseaua lacuita arata mult mai bine decat un sticker...
guerilla
adica stickerele noastre cu masini.ro team nu sint bune? :angel:
mike.omega
Si cand urmeaza postul cu lista de preturi si modele pentru publicitate?! blink.gif :bash:

Stickerele pe masini dau bine daca sunt puse cu gust nu cum am vazut pe o dacie mai batrana ca mine puse "flacari" negre de o calitate(executie si montaj) execrabila :bandit:
Andrei Suzuki
Guerilla ti-ai pus stickeru? biggrin.gif
HalbaSus
stickerele cu masini.ro fac o exceptie fata de ce am zis... biggrin.gif
Bogdan59339
vreau sa spun ca un sticker bine facut poate fi dat cu lac si arata f bine.
si inca un aspect niciodata nu poti sa scoti din vopsea degradeu de culoare cum pot sa fac un print pe autocolant.
"parerea mea".
intradevar sunt si aia cu dacii din 75 care pun pe el tot felul de porkarii.
Intrebare pt cel care a zis ca stickerele nu au rost:De ce dincolo au stickerele niste preturi de zici ca ti le deseneaza manual?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.