Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rog info!
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
Bogdan59339
Daca eu ma ocup cu confectionat stickere auto-moto si pe acest site exista pe forum aceasta categ cu tuning,de ce nu pot sa informez lumea care cauta ceea ce eu fac anume stickere de unde pot sa-si procure asa ceva.
Cum as putea de exemplu sa il informez pe un oarecare X care cauta disperat sa-si faca si el niste flacari pe dacia lui si nu gaseste nicaieri ca eu pot sa-l ajut.
eu tot nu inteleg pana la urma pe forum nu trebuie sa se discute sa se informeze intre ei de unde sa-si procure fiecare ce are nevoie...
Sau mai este si varianta 2 care cred cae destul de plauzubila si anume nu lasati sa se dea anunturii pt ca voi fiind informati despre ce are nevoie fiecare persoana care intra pe forum sa ii ajutati voi, de unde aveti voi combinatii facute.
Nu mi se pare normal ce se intampla.
Dar suntem in Ro si fiecare face ce vrea.
asta este
madalina
1. Nu esti singurul ce se ocupa cu asa ceva. Eu personal, am trei cunostinte ce se ocupa cu asa ceva, insa nu fac reclama niciunuia.

2. daca ai o firma ce se ocupa cu asa ceva si vrei sa vii in intampinarea clientilor, porti discuta cu proprietarii Forumului si iti face reclama, cu un contract favorabil ambelor parti.
mike.omega
Nimeni nu are combinatii cu "concurenta" ta biggrin.gif
Ideea e ca publicitatea pe acest forum este interzisa, sub orice forma ar fi!
Daca ai vreun site poti vorbii cu adminii masini.ro si puteti ajune la o intelegere cum a zis Madalina :wave:
conform DEX :PUBLICITĮTE = Faptul de a face cunoscut un lucru publicului; difuzare de informažii īn public.
pai si cei ce lauda un model de masina sau altul ce fac?
publicitate mascata?
cam asa ceva.
sau ce antigel folositi?
si incep......
si exemplele pot continua......
Gabriel.T.
QUOTE(Anonymous)
conform DEX :PUBLICITĮTE = Faptul de a face cunoscut un lucru publicului; difuzare de informažii īn public.
pai si cei ce lauda un model de masina sau altul ce fac?
publicitate mascata?
cam asa ceva.
sau ce antigel folositi?
si incep......
si exemplele pot continua......


scuze,am uitat sa ma loghez blush.gif
V l a d
Domnu' Pruteanu? Dumneavoastra sunteti?
yeotamara97
Am vćzut destul https://corpuschristihearingaids.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.