Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Se merita ?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Daewoo
Andrei48142
Cielo GLE (AC) august 98, 120.000 km, 5000 euro. Ma gandesc sa imi cumpar aceasta masina. Stiu ca pretul pare fooarte mare, insa: masina este a unui prieten bun al tatalui meu si stiu SIGUR urmatoarele lucruri: masina a fost tinuta in garaj, pana acum 2 ani nu s-a mers cu ea in bucuresti (doar la drumuri lungi si multe drumuri in strainatate). De asemenea are toate reviziile facute si tipul a fost foarte grijuliu cu masina. Am mers cu ea si merge ok, nu troncane deloc, trage bine, etc.
Intrebarea este, in lumina acestor fapte, tot vi se pare pretul prea mare ?

Merci,
Andrei
doru-marian54666
DA :wave:
Andrei48142
Ok, deocamdata 1-0. Daca s-ar mai putea niste pareri as fi recunoscator, ca tre sa ma hotarasc destul de repede. Merci.
danmatyas
maxim 4500 merita, mai mult....nu cred...ca iti iei logan nou cu garantie smile.gif bafta
eddie
Nu merita,e prea scump,vechi si cu destui kilometri.Poate sa arate oricat de bine....GL-ul nou e vreo 6700 euro,probabil ca cel cu a/c si electrica ar fi in jur de 8000 de euro.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.