Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Formula 1 prinde viata si intr-o carte
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1
alin6
sunt nou aici si sper ca n-o sa ziceti ca vreau reclama. vreau si reclama, dar nu numai - am nevoie si de niste pareri sincere!

uite cum sta treaba: eu sunt 'innebunit" cu F1. am innebunit eu ce-am innebunit pe cei apropiati, si pana la urma m-am gandit sa fac ceva cu nebunia asta a mea; m-am apucat sa scriu comentarii dupa fiece cursa (asta acum doi ani); anul asta am dus totul mai departe si am facut o carte a sezonului 2003.

dati si voi o raita pe http://www.livelyF1.go.ro si spuneti-mi cam ce parere aveti voi despre initiativa asta, desrpe carte in general, despre cum scriu, etc. va multumesc mult!


[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2003-10-17 10:16 ]
vivian
Aline, bafta cu cartea dar eu unul prefer sa vad formula 1 - nu sa o citesc. NOUTATI .
petre43065
Salut am "rasfoit"cartea ta este bine facuta calsamente ,interviuri etc o initiativa laudabila dar de ce nu incerci mai mult de atat ,ma refer la un interviu cu cei de la eurosport romania,sau tvsport ca ,comentator spotriv la emisiunile de sporturi cu motor la tvr cred ca ar fi ceva mai greu dar nu se stie oricum mie mi-a placut ce am gasit acolo (in cartea facuta de tine) si poate poti sa adaugi mai multe poze sau chir filmulete cu accidente sau diferite faze di F1,eu sunt un mare fan Ferrari poate sti unde gasesc un steag cu Schumacher am cautat dar.....am gasit numai cu Ferrari ,Bafta biggrin.gif
Alex-F1
Bravo Aline!!!!!!!! Laudabila ideea ta!!!!!!! Well done! Ca un fan forever al F1, am dat si io o tura rapida deocamdata pe site-ul tau si vreau sa-ti spun ca am ramas f. placut impresionat de ce-am gasit acolo! Io cred ca ai facut o treaba excelenta si-ti doresc succes maxim in continuare! La o prima vedere, as vrea sa-ti atrag atentia (sper ca-mi permiti) ca ai gresit scriind "angajaza-ma" ...... corect ar fi "angajeaza-ma"! Si inca ceva: daca "cartea" ta se vrea a fi 100% romaneasca, atunci incearca si tu sa traduci diversele chestii pe care le "imprumuti" de pe alte site-uri, cum ar fi datele tehnice ale masinilor - stiu ca nu e usor, dar nu e nici imposibil! Acuma sper ca nu te superi pt. aceste mici observatii, fiindca ele n-au fost facute deloc din rautate, ci tocmai din dorinta de-a te ajuta sa-ti perfectionezi excelenta ta carte! Daca accepti, o sa-ti mai dau si alte idei (daca-mi vin) pe masura ce-ti rasfoiesc cartea, OK? Daca nu accepti sugestii, spune-mi si-o sa tac chitic :ban: Deci, bafta maxima, tu urmeaza-ti ideea, nu te descuraja la citirea parerilor contra! Hai ca mai vorbim!

Hai pa
ALEX

P.S.: Ca sa te convingi cat de mare fan F1 sunt si io, ai aici poza cu sigla FIA-F1 pe care-o am lipita pe luneta masinii mele! :wave: Timisoara's biggest F1 fan! beer.gif
Alex-F1
QUOTE(petre43065)
unde gasesc un steag cu Schumacher am cautat dar.....am gasit numai cu Ferrari


......da si tu o tura in august pana la Hungaroring si gasesti acolo cate vrei :brilsmurf: Sau daca stii pe cineva care merge, spune-i sa-ti aduca unul (sau chiar mai multe, sa mai faci si tu un ban cinstit vanzandu-le la alti fani Schumi din Bucuresti/Romania biggrin.gif )

ALEX
petre43065
Mesi Alex e o idee buna eu vreau unul singur for me.si in cateva zile 4 avem iar F 1 (mor de nerabdare) :bounce:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.