Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Fan Club Seat
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > SEAT
catalin51707
Avem un topic nou pt subiectul asta asa ca hai sa vedem si ce pareri sunt....din cate stiu eu in rom nu exista un astfel de fan club, dealeri sunt destui.....posesori de seat si ei.....asa ca..... biggrin.gif
Rosu-4
Buna treaba.... biggrin.gif
Rosu-4
Ne-ar trebui o sigla..smile.gif
catalin51707
Pai vad ca lumea vrea.....asa ca.... de ce nu... atragem niste sponsorizari de la dealeri ...poate gasim chiar unul care sa sustina initiativa....discounturi , intalnire, tuning etc.... ok deci pana acum suntem 2.... blush.gif
Sigla...da....neaparat...propuneri?
Rosu-4
de sigla ma pot ocupa eu.....dar cum facem cu sponsorizarile....???...ar trebuii sa vb cu dealerii astia sau chiar aia de afara....
catalin51707
Pai eu zic sa asteptam o sapt sa vedem cati vom fi...ne intalnim sapt viitoare eventual in week end sa ne cunoastem.....luam leg cu o avocata...am eu o buna prietena - daca nu - gasim - ca e plic de avocati biggrin.gif si facem o asociatie nonprofit ( cu tot tacamul - membrii cotizanti, conducere, etc)....dupa care o prezentare...si o trimitem la dealeri seat din buc.....si vedem ce iese. Ce zici?
Rosu-4
Suna bine.....dar o sa fie cam dificil , daca vrem sa iasa "legal"....smile.gif..adica cu acte

blush.gif
catalin51707
De ce? eu nu vad probleme imp care sa nu poata fi depasite....o sa fie very fun!!!! ideea este ca deocamdata suntem doar noi doi....... blush.gif
Rosu-4
Gaseste un nume pt biggrin.gif
Rosu-4
Scuze.......

Gaseste tu un nume pt club.....apoi ma ocup eu de sigla si de promovare pe internet......gandeste-te si la o taxa pt intrare in club si vei vedea ca vom avea si alti fani "seat"....
catalin51707
Ma gandesc promit in week end asta....si ramane sa ne vedem toti care vor saptamana viitoare ...in week end!
pana atunci sa vedem si ce adeziuni mai apar.....
Mihai 36955
Ma bag si eu
Si mai am si eu ceva cunostinte la dealeri si la firma de tuning cu specific VAG ( automat si SEAT ), poate iese ceva interesant.
Haideti cu numele.
Rosu58317
Mai suntem deja 3...treaba este buna.....dupa cum am spus ma ocup de sigla si de promovare club pe internet.

Poate sa facem si un site....cunosc un baiat super priceput....

Mi-am schimbat adresa din cauza lui George... biggrin.gif .....(catalin51707 tu stii de ce ..chestia cu cutia de viteze... biggrin.gif )..
catalin51707
am observat biggrin.gif - oricum m am bagat si eu in poveste...daca ai observat.... blush.gif
Ok deci suntem 3 pana acum.....deci numele ....hmmm ....poate bagam si niste stickere dupa aia .....Pt rosu - parerea mea ca este mult mai bine oficial pt ca asa poti sa atragi sponsorizari si sustinere de la dealeri...daca il faci "de cartier".....nu prea se baga....dealerii.....
Acum hai sa le luam pe rand - democratic. Prima chestie oficial sau neoficial !
catalin51707
Pt Mihai - cum naiba e seat ul tau bicolor?? am vazut reclama dar sa mor daca am vazut asa ceva in trafic sau in realitate? In ce culori?
G e o r g e
rosu si gri biggrin.gif sau niste nuante de rosu si gri , ca stau cam prost cu definitia culorilor .

si da , exista combinatia asta wink.gif vezi la siab .
catalin51707
blink.gif cool - marfa rau....era culmea acum daca isi mai schimba si culoarea.....adica combinatiile.....oricum pare ceva destul de pretentios...ma gandesc eu cu voce tare.....hmmmm...apropo daca nu vine asa din fabrica masina (bicolora) iti trebuie autorizatie de la RAR?
Mihai 36955
In talon este trecut ROSU + GRI
Nu este singura masina bicolora din fabrica ( vezi lancia, smart for two, si cred ca mai sunt )
Nu eu am ales culoare respectiva, nu sunt genul de om sa se uite lumea dupa mine pentru ca sunt multi care se uita, dar dotarile dorite de mine si mototizarea erau numai pe masina asta, iar rabdare sa stau 2-3 luni nu aveam, asa ca am luat-o p'asta, dar nu-mi pare rau. Singurul lucru suparator sunt jantele de17" care arata bine, dar fiindca sunt echipate cu anvelope de vara cu talon ingust le cam ciupesc, deja am 2 busite, acum caut anvelope mai inalte de iarna.
In rest, ma simt ca un becalli mai mic biggrin.gif
CT-13-RVR58346
QUOTE(catalin51707)
am observat biggrin.gif - oricum m am bagat si eu in poveste...daca ai observat.... blush.gif
Ok deci suntem 3 pana acum.....deci numele ....hmmm ....poate bagam si niste stickere dupa aia .....Pt rosu - parerea mea ca este mult mai bine oficial pt ca asa poti sa atragi sponsorizari si sustinere de la dealeri...daca il faci "de cartier".....nu prea se baga....dealerii.....
Acum hai sa le luam pe rand - democratic. Prima chestie oficial sau neoficial !


Normal ca vreau sa fie legal.....dar putem incepe inscrierile si promovarea de acum....da-mi adresa ta de mail sa-ti trimit niste propuneri de sigle...
catalin51707
Ma refeream pe partea de seat (celalate marci nu ma pasioneaza)....hai ca ai fost tare la faza cu becali biggrin.gif .....
Cristian57205
ideea cu fan clubul ..... a plecat de la mine............daca nu intrebam (vezi topicul noul leon) nu stiu daca se gandea cineva.........

Ideea ca implicit sunt acolo.....smile.gif)

Contati si pe mine..........dar ca sa fiu 100% legal......mai astept 2 luni pana imi vine masina....smile.gif)
catalin51707
salutare
au mai fost discutii si inainte...dar nu s au conctretizat pana acum ...din prea mult dezinteres sau lene.....oricum vezi ca este inca un topic cu inscriere...te astept acolo chiar daca nu ai inca leonul....scopul ar fi sa vedem pana vineri cati suntem lpana la urma si sa ne intalnim eventual in week end....
catalin51707
salutare la toata lumea - clubul de care vorbeam anterior s a infiintat...avem site ...un nume smile.gif si stickere si un numar de 10 membrii pt moment iar de luni si filiara in CT. Mai mult suntem recunoscuti si de celalalte cluburi din Buc. Cei care doresc sa afle mai mult despre noi si eventual sa adere la acest club pot scrie aici sau pe mess la id-ul katalin1977.
bafta la toata lumea
cristian58992
As vrea si eu sa intru in acest fan club . Care este procedura si cand este urmatoarea intalnire. Salutare la toata lumea.
Ionescu26943
Laudabila initiativa! Numai sa nu esueze ca si precedentele.....Subscriu si eu.
James Kilowatt
Daca mi-as fi pastrat rabla de Ibiza ma inscriam si eu smile.gif Am fost al naibii de multumit de ea smile.gif
Daniel91961
Pot sa ader si eu? Ce trebuie sa fac?
Ionescu26943
Aloooooooo! Ce se mai aude cu aceasta initiativa? A murit ca toate celelalte? Pacat! :bandit:
vali3
salutare!
vreau si eu mai multe amanunte despre fan clubul seat....a iesit ceva pana la urma catalin51707?
vali3
salutare!
vreau si eu mai multe amanunte despre fan clubul seat....a iesit ceva pana la urma catalin51707?
vali3
salutare!
vreau si eu mai multe amanunte despre fan clubul seat....a iesit ceva pana la urma catalin51707?
cristian106139
:romania: imi vine masina peste 2 saptamani.sper sa ma primiti(o sa fie o ibiza neagra 1,4 85 de cai,pe benzina).sunt din braila.dak e ne vedem p-aci
Andrei59324
Tre sa-mi vina si mie masina......mai are cineva initiativa cu acest fan club??
cristian106139
Pt Andrei-am intrat eu pe site-ul fanclub-ului.Este deocamdata in constructie.Dar poti sa te inscrii si sa lasi un mesaj ca ai trecut pe acolo.Sa-ti vina masina mai repede!Cred ca esti mai nervos decat unu pe scaunul electric! biggrin.gif
Andrei59324
QUOTE(cristian106139)
Pt Andrei-am intrat eu pe site-ul fanclub-ului.Este deocamdata in constructie.Dar poti sa te inscrii si sa lasi un mesaj ca ai trecut pe acolo.Sa-ti vina masina mai repede!Cred ca esti mai nervos decat unu pe scaunul electric! biggrin.gif

Iti dai seama....nu stiu daca sa zic ca sunt nervos....mai degraba nerabdator si putzin stresat.. blush.gif
Alex89698
si care este site-ul fan club-ului?
cristian106139
Intra pe www.seatclub.ro. Multa bafta! Masina mea vine peste 5 saptamani.Ce viata am! :cry:
Alex89698
cu cat asteptarea este mai mare cu atat placerea va fi mai mare smile.gif) acuma nici asteptarea sa nu dureze prea mult smile.gif)
Sebastian110881
C-am cand gata clubul ? imi vine si mie masina dupa o lunga si nelinistitoare asteptare , o ibiza fever 1.4 85cp
Sebastian110881
C-am cand gata clubul ? imi vine si mie masina dupa o lunga si nelinistitoare asteptare , o ibiza fever 1.4 85cp
Sebastian110881
C-am cand gata clubul ? imi vine si mie masina dupa o lunga si nelinistitoare asteptare , o ibiza fever 1.4 85cp
Sebastian110881
A sosit masina, cu intarziere dar a sosit. Am pus niste poze sa o vedeti si voi



Sylver
Am dat din intamplare peste topicul asta si vroiam sa spun ca exista 2 fan cluburi SEAT pt romani (separat de cel in cadrul forumului VW). Din cele 2, unul este foarte activ in ciuda numarului de membri (~500) iar celalalt la polul opus.

Nu stiu daca am voie sa postez adresa forumului dedicat, insa banuiesc ca se poate cenzura daca e vreo problema. Adresa e: clubseat.eu
subzero_nos
vreau s io in fan club mai e valabila oferta cu fanclubul ....ma bag s io;;)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.