Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sebring 20L aut.
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chrysler
Bogdan49938
intentionez sa achizitionez in trimestrul II 2006 un sebring 20L aut. si nu prea stiu multe despre aceasta masina. e fiabila, merita banii? masina e frumoasa dar... nu stiu prea nimic despre ea. as dori pareri obiective de la posesori
Rodica57948
Sotul meu conduce un Sebring Limited cumparat in vara si este din ce in ce mai incantat de masina. Singurul lui regret este ca a luat masina cu cutie manuala (ceea ce nu este cazul tau si se pare ca a fost o gaselnita facuta special pentru comercializarea masinii in Europa). Regret lui dispare rapid tinand cont ca atunci cand a cumparat masina era superoferta cu ocazia intrarii Chrysler pe piata romaneasca.
Dany_s
e chiar asa mult in plus pt 2.7 V6 automat? Diferenta de performante e f mare!

E o masina f decenta pentrru pret, dar repet eu n-as lua Sebring decat V6.
Bogdan49938
multumesc Rodica. ma interesa in special calitatea fabricatiei, daca apar in timp zgomote ale caroseriei sau ale imbinarilor din bord, consumul de carburant in ciclu urban. din cate m-am uitat eu la masina pare foarte frumoasa la exterior dar finisajele interioare nu se ridica la nivelul altor masini. e drept nici pretul nu e acelasi. am sa fac un drive test cat de curand cu acest model dar nu cred ca va fi foarte concludent pentru mine(poate pentru sotia mea).
2.7 aut e totusi prea mare. taxe, consum etc .nu cunosc pretul de vanzare. am sa ma uit.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.