Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Michael Schumacher
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Cornel I
Dupa cum stiti in ultimul premiu de Formula 1 am asistat la ceea ce in campionatul romanesc de fotbal se numeste BLAT. Este jalnic ca un pilot (cel mai mare pilot de formula 1) apeleaza la astfel de combinatii pentru a-si adjudeca titlul. Poate in curind vom vedea o echipa mai mica aciuata pe linga Ferari care sa scoata de pe pista pe ceilalti piloti (prin acrosaje) ca sa-i faca dom'le loc lu' Schumacher asta!
paul
Daca stam bine si ne gandim poate ca nu este el singurul vinovot de cea ce sa intamplt pe pista poate ca Barichelo a facut o favore celor de la Ferrari .Nu se ajunge asa de usor la o echipa asa mare cum este Ferrari poate cea mai celebra echipa din Formula-1.
Cornel I
Mi se pare cam "ciudata" filozofia asta de viata. Barichello este un sofer foarte bun... altfel Ferrari nu l-ar fi angajat. Nu vad de ce trebuie sa fii recunoscator cuiva pentru faptul ca iti foloseste abilitatile din care scoate o gramada de bani. (Banuiesc ca este platit cu mai putin decit Schumacher desi diferenta de valoare nu este asa de mare. Schumacher mi se pare ca este mai mult "imagine" decit "pilot". ) Nu cred ca e vorba de o favoare... e vorba de ordin si Barichello nu este vinovat decit din prisma faptului ca a acceptat termenii contractului.
PS: Cum se poate spune despre un pilot ca este cel mai bun ca Senna daca de 3 ani are cea mai buna masina si un "iepure" ca Barichello? FERRARI SUCKS!
[addsig]
Samaila
Ideea este urmatoarea: niciodata nu te potzi baza pe fier (masina) de aceea uneori echipele prefera aceste misculatzii cu piloti. Nu e frumos, nu mi-a placut. Insa de un lucru sunt sigur: la ora actuala, in F1, Schumaher este CEL MAI BUN PILOT, un pilot care nu se bazeaza numai e masina sa. Amintiti-va anii cand castiga cu o masina care lua foc cu o regularitate de ceasornic odata la 2 curse. Amititiva cand englezii au vrut sa-l bage in gluma la pituri pe ultima tura si el a trecut linia de sosire pe linia piturilor... Amintiti-va, daca exista, vre-un pilot, mort sau viu, care ar putea "sa-l faca" pe Schumy atunci cand ploua... Multa recunostinta legendelor gen Ayrton Senna, Nigel Mansell, etc, dar Schumaher este pilotul momentului si, in comparatie cu unii care in momentul cand nu-i mai duce masina(vezi cazul Hakinnen) se lasa de F1, el e inca acolo pe baricade shi mai are inca multe de spus si de facut. Comentarii?!?

Una buona machina di Formula Uno si rompe imediatamente doppo aver finito un Gran Premio. (Enzo Ferrari despre masinile de F1)

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2002-06-22 16:54 ]
petaca
Avind in vedere ca BMW vine puternic din spate strategia de echipa mi se pare cea mai buna solutie.Problema este ca ei o fac prea pe fata .Nu cred ca Barichello este in masura sa il atace pe Schumi ci este mai degraba o scurta perioada de sclipire cum s a mai intimplat si in ani trecuti














































_-









Teodor
"Nu cred ca Barichello este in masura sa il atace pe Schumi ci este mai degraba o scurta perioada de sclipire cum s a mai intimplat si in ani trecuti"
Oricine se poate perfectiona, Barichello este un pilot f. bun si s-ar putea ca sclipirea sa-i fie perena.
Ovidiu
Va inselati fratilor in privinta lui schumi si a scuderiei ferrari daca tineti cu bmw sau mercedes sa va fie de bine da nu va luati aiurea de altii ca niste copii la gradinita care se cearta pe o masinuta o.k traim in a free country si asa ca ni mai are rost sa ne certam pt. ca oricum ferrari e cea mai tare scuderie hai schumi
Tudor
Eu cred ca ordinele de la standuri nu au fost inventate de Ferrari. Amintiti-va pe la inceputul anilor 90 de circul cistigarii celui de-al 4-lea titlu de catre Alain Prost, cu un Hill care-l ajungea cursa de cursa dar nu avea voie sa-l depaseasca. Barrichelo nu este mai rapid decit Schumacher, iar asta s-a vazut in cursa urmatoare, in care acesta din urma s-a revansat.
(Oricum, ce au facut Schumacher si Ferrari este o palma data sportului)
Alin1

Fratilor, credeti sau nu, Formula 1 e (si) un joc de ECHIPA. Asa ca nu fiti prea revoltati!
Forza Ferrari!
Miodrag
Orice ar fi Schumacher este un profesionist si ca orice profesionist trebuie sa faca ce i se cere.Asta pe langa faptul ca orice a-ti zice este cel mai bun si are cea mai buna masina.Cred ca singura sansa sa devina F1 mai interesanta ar fi ca Schumacher sa-si alimenteze singur masina!
calin1
Nu stiu cati au auzit ca piloti precum Vilneuve, Montaya si altii au declarat ca daca ar avea o masina ca a lui Schumacher sigur ar fi pe primele locuri. Fiecare fan crede ce vrea.Are tot dreptul, dar trebuie sa isi dea seama singur ca Ferarri are cea mai buna masina din campionat si cel mai bun pilot(Schumacher).Chiar daca unora nu le place, asta e adevarul.
[addsig]
Dragos1
Eu unul urmaresc formula 1 din 90, si sincer uneori shi mie-mi vine sa sar in sus cand vad ca nu mai este spectacol decat pentru locurile 3-6. Dar asta este. Eu unul urmaresc F1 pe RTL, pentru ca sunt mult mai Docomentati. Tzin din principiu cu Jaguar si Wiliams insa nici Honda nu-mi este indiferenta. Ideea mea e urmatoarea: Daca ati fi nemti sau italieni, cum v-ati simti? Atat. In rest, competitia e deschisa si castiga cei ai buni. Nimic nu dureaza vesnic,a se vedea perioada Renault Nigel Mansel.

Dragos
Dan__
De cand am auzit de formula 1 sunt fan Senna, iar de cand a aparut in formula 1 nu-l suport pe Schumacher. Cand ma uit la o cursa de formula 1 devin trist cand vad ca nimeni nu este in stare sa-l bata pe Schumacher, care impreuna cu Ferrari este cel mai bun. Tin neaparat sa se aiba in vedere ca am precizat "cu Ferrari" pentru ca este posibil ca avand alta masina - Williams, McLaren - rezultatele sa nu mai fie aceleasi.
Pe ploaie este incontestabil cel mai bun. Montoya si Villeneuve sunt total nepriceputi la pilotarea pe pista umeda.
Asa cum, de altfel, reiese din ce am spus mai sus, singurii in care am incredere ca il pot bate pe Schumacher sunt Montoya, Villeneuve si dupa cate se pare Raikkonen. De Barrichelo nici nu poate fi vorba.
Asta e...
Blaturile - daca se pot numi asa - ma lasa rece.

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2002-09-21 15:16 ]
FLORIN2
In general nu-mi place F1 pt ca pare prea monotona cu acelasi tipuri de masini si aceeasi forma si nu ma prea uitam, dar de cand am vazut o faza de genul acesta de care vorbiti toti mai mult urmaresc de ciuda lui Scumy scheletron.
Am vazut o faza(acum un an cel putin), nu pot preciza unde dar era pe ploaie cel mai sigur si posibil in Canada cand Villneuve avea probleme si cred ca abandona-se dupa un Poll Position reusit si se intampla astfel:
*Schumy iesea de la boxe spre stanga sa intre in cursa cand de pe linia dreapta apare in viteza alta masina-bineinteles regulamentar ca ea era in cursa nu Milka asta care pur si simplu ii iese in cale si il impinge pe nefericitul respectiv in afara pistei, abandonand desigur.
Totusi nici o penalizare pt ca nu existase contact si bla-bla, Schumy isi continua drumul si castiga iar la sfarsit intrebat ce se intamplase declara ca nu il vazuse pt ca ii venea din spate(spre stanga) si nu apucase sa il vada si ca ii pare rau.
Da bou asta nici macar n-a mers atunci la boxe la echipa respectiva sa-si ceara scuze, ceva, cum e normal sa faci.
De parca era greu sa-si pastreze partea lui-banda marcata care delimiteaza pe o portiune oarecare drumul de iesire de la boxe pt ca nici altii din cursa sa nu-i impiedice pe unii sa iasa(de la boxe) sau in acest caz sa se iasa prea larg(de la boxe) si sa-i incomodeze pe cei din cursa.
De atunci urmaresc mai mult de ciuda fara sa bag la cap scoruri si alte chiestii pt ca nu-mi plac astfel de curse, dar cand tot vad ce face Milka-Schumy ma face sa cred ca totul e o mare sarada pt a face bani iar cine e in frunte si cotizeaza la Bernie face si legea.
Am vazut o data o faza cand Schumy a fost acrosat sau impins de un McLaren cred si la sfarsit dupa ce pierdu-se locul I oricum a sarit din masina ca muscat de popou si mai sa sara la bataie.
Concluzie: lasa smecherul sa dea in tine dar daca i-ai furat acadeaua fii pregatit s-o incasezi cause MILKO-SCHUMY Rulezzzz
Fuck them and all dick heads from this sport gone by the wind since the starting of the 90's
FLORIN2
In general nu-mi place F1 pt ca pare prea monotona cu acelasi tipuri de masini si aceeasi forma si nu ma prea uitam, dar de cand am vazut o faza de genul acesta de care vorbiti toti mai mult urmaresc de ciuda lui Scumy scheletron.
Am vazut o faza(acum un an cel putin), nu pot preciza unde dar era pe ploaie cel mai sigur si posibil in Canada cand Villneuve avea probleme si cred ca abandona-se dupa un Poll Position reusit si se intampla astfel:
*Schumy iesea de la boxe spre stanga sa intre in cursa cand de pe linia dreapta apare in viteza alta masina-bineinteles regulamentar ca ea era in cursa nu Milka asta care pur si simplu ii iese in cale si il impinge pe nefericitul respectiv in afara pistei, abandonand desigur.
Totusi nici o penalizare pt ca nu existase contact si bla-bla, Schumy isi continua drumul si castiga iar la sfarsit intrebat ce se intamplase declara ca nu il vazuse pt ca ii venea din spate(spre stanga) si nu apucase sa il vada si ca ii pare rau.
Da bou asta nici macar n-a mers atunci la boxe la echipa respectiva sa-si ceara scuze, ceva, cum e normal sa faci.
De parca era greu sa-si pastreze partea lui-banda marcata care delimiteaza pe o portiune oarecare drumul de iesire de la boxe pt ca nici altii din cursa sa nu-i impiedice pe unii sa iasa(de la boxe) sau in acest caz sa se iasa prea larg(de la boxe) si sa-i incomodeze pe cei din cursa.
De atunci urmaresc mai mult de ciuda fara sa bag la cap scoruri si alte chiestii pt ca nu-mi plac astfel de curse, dar cand tot vad ce face Milka-Schumy ma face sa cred ca totul e o mare sarada pt a face bani iar cine e in frunte si cotizeaza la Bernie face si legea.
Am vazut o data o faza cand Schumy a fost acrosat sau impins de un McLaren cred si la sfarsit dupa ce pierdu-se locul I oricum a sarit din masina ca muscat de popou si mai sa sara la bataie.
Concluzie: lasa smecherul sa dea in tine dar daca i-ai furat acadeaua fii pregatit s-o incasezi cause MILKO-SCHUMY Rulezzzz
Fuck them and all dick heads from this sport gone by the wind since the starting of the 90's
florin3
salut,
am o intrebare : ce puteti sa-mi ziceti despre raliu as vrea sa ma inscriu dar nu stiu de ce este nevoie si la cine sa apelez.
am carnet cat B de 6 ani si am condus cam 200000km.
cam atat!
astept raspunsuri
iulian3
Florin.... trebuie urmate niste cursuri ,etape..daca ai de gind sa faci ceva tre munca multa! Majoritatea se cred mari si tari in ralui nu este numai practica...se gaseste o parte de teorie,tactica....s.a
FLORIN2
Da, exact, in primul rand trebuie sa urmezi un curs de piloti de raliu la o scoala de soferi atestata sa efectueze si astfel de cursuri.
Depinde in ce oras esti si nu in ultimul rand de abilitatile tale; nu uita sa ai bani pt asa ceva.
SUCCES!!
FLORIN2
Da, exact, in primul rand trebuie sa urmezi un curs de piloti de raliu la o scoala de soferi atestata sa efectueze si astfel de cursuri.
Depinde in ce oras esti si nu in ultimul rand de abilitatile tale; nu uita sa ai bani pt asa ceva.
SUCCES!!
iulian3
Succes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Daca tot il criticati asa de mult pe Shumi si spuneti ca masina face totul in Formula 1 sa stiti ca va inselati , in general intr-o ecgipa fe F1 masina reprezinta 25%, mecanicii si cu restul staff-fulu 25%, iar pilotul 50%, amintitiva ca acum 2 sau 3 ani de ce masina au scos cei de la Meclaren-Mercedes care era mult superioara bolizilor Ferari dar singurul care reusea sa ii atace pe cei de la Mecl.-Mercedes era Shumi care reusea cu greu sa le faca fata bolizilor Meclaren , si totusi reusea sa ii invinga chiar daca masina era mai slaba, sau amintitiva cand acesta a luat primul sau titlu in 1994 cu o echipa considerata depasita i adica cu Mild Seven.
Augustyn
intradevar nu masina inseamna totul dar sa stii conteaza foarte mult
apoi mai trebuie sa si stie sa o piloteze ca altfel zboara motorul de pe ea si i s-a cam intamplat si lu domnu' shumi de cateva ori no ofence!!
[addsig]
ionut catalin
Ba nu va luati de Schumi ca nu stiti ce vorbiti.Ok?
RAZVAN2
EU nu inteleg de ce CORNEL1este anti FERRARI siSCHUMAER DAR PANA LA URMA tot FERRARI ESTE CEA MAI BUNA ECHIPA DE F1.SCHUMAER a demonstrat ca are fata de campion .FORZA FERRARI
[addsig]
Geen
Nu sunt un fan Formula 1. Ma mai uit din cand in cand. Ce tin eu minte este o faza cand Schumy l-a acrosat pe Hackinen. De atunci nu mi-a mai placut de Schumy.

Geen
In alta ordine de idei. Intr-adevar Ferrari este The Best, deocamdata .

Geen
www.paginaweb.ro
Cristi2
oameni buni, daca nici acum nu v-ati dat sema ca Schumi este unul din pilotii reprezentativi in F1, inseamna ca ati privit degeaba cursele din ultimii 10 ani.........

RCS
Ady1
Cine s-a saturat de idiotii de la TVR zisi si `prietenii motorsportului`?
Astia nu stiu ce se intampla niciodata si au mereu aceleasi texte!
Iulian8
schummi ,cel mai mare pilot de F1 de la moartea lui senna; tot respectul pt munca pe care a depus-o la ferrari si a ridicat firma acolo unde e acum. cu toate ca nu pe gratis, e cel mai bine platit sportiv din lume.oare de ce ? de ce nu e raikonnen sau montoya? se stie ca posibilitatiile financiare ale lui mercedes si bmw sunt mai mari decat ale lui ferarri...subiectul ramane deschis.
RCS
Sa nu uitam ca Mc'Laren Mercedes nu au reusit sa scoata o masina masina noua cum au ,,macaronarii'' si cu toate astea ,,mertanu'' i-a cam dat lectii ''calutului cabrat'' care sa nu uitam este o masina din anul acesta, nu? Cat despre bmw motorul lor este cel mai puternic dar au probleme cu fiabilitatea lui si cu toate astea parca in ultima perioada s-a cam dat pe brazda. Finlandezul de la mercedes este ,,marfa de marfa'' si s-ar putea sa-i puna probleme serioase neamtului la Suzuka. Eu unul cred (parere personala) ca neamtu o va comite la Suzuka !
Iulian8
Schummi , cel mai bun pilot al tuturor timpurilor, cu 6 titluri mondiale devine regele formulei 1. Cu 6 grand prix-uri castigate sezonul asta si 93 de puncte,Schummi scrie istoria F1 in direct. Ferrari al 5-lea titlu consecutiv , ceea ce e o realizare unica in F1!
Felicitari !
Cristi2
da!
neamtul a comis-o !
a dovedit tuturor ca e cel mai bun!
noapte buna, FNI vegheaza !

smile.gif
Iulian8
SORINE, am vazut ce'' lectii'' i-a dat mertzanul , calutului cabrat, i-a dat la lectii pana a ajuns la constructori pe locul 3 dupa bmw...
ce a facut mercedes anul asta? a luat doar 2 titluri din 16 fata de 4 bmw si 8 ferrari...
ce a facut kimi ? un singur titlu!!!!!! in malaesya si el avea pretentii la titlu de campion mondial...
mai are de invatat pustiul.
RCS
In primul rand vad ca tu uiti o chestie ,,esentiala'' legata de monopostul Mc'Laren Mercedes. Care ? Mai gandeste-te si daca nu stii am sa-ti spun eu, dar pana atunci astept raspunsul la intrebarea mea ! Ciao !
Iulian8
pt Sorin L
salut!
intr-adevar m-ai prins la inghesuiala, nu stiu prea multe despre cei de pe locul 3 ca pe mine m-au interesat campionii, dar ceva chestii despre ei iti pot zice:
monopostul McLaren Mercedes 2003 , nume cod MP4-18 , foloseste motorul FO 110P V10, la 90 grade, 3 litri, care a fost usurat fata de modelul precedent si a fost coborat centrul de greutate, usurate bielele si pistoanele, au fost reevaluate componentele, aerodinamica masinii a fost modificata, MP4-18 a fost special desenat pt a maximiza potentialul cauciucurilor michelin, a fost testata exclusiv in noul tunel aerodinamic al McLaren technology Centre , masina e mai mica decat predecesorul, nasul e mai jos, iar Norbert Haugh, vicepresedintele Mercedes Benz Motorsport zice ca e o masina complet noua. Ea si-a facut debutul in 21 Mai 2003 pe circuitul Paul Richard din sudul Frantei avandul la bord pe A.Wurz, cel de al trei-lea pilot de la McLaren care a testat masina in timpul unei sesiuni de 3 zile.Imi pare rau daca am uitat cate ceva, dar nu am spatiul si nici timpul necesar sa dezvolt asemenea subiect. poate ca imi spui tu cati CP a avut bolidul 2003 al McLaren si poate ma lamuresti si cu chestiile 'esentiale', mersi.
ciao
RCS
Pt. Iulian ! Vad ca nu ai inteles ,,esentialul''. In primul rand nu ma ,,incalzeste cu nimic'' faptul ca imi insiri niste date tehnice pe care mi le-ai copiat din ceva revista, dar treaca mearga. Ceea ce era esential este faptul ca (si acuma fii cu bagare de seama) teamul englezo-german nu au reusit sa scoata o masina noua pentru anul acesta (2003) ei concurand cu vechea masina la care au mai adus doar cate modificari, modificari care au fost facute tot la modelul vechi. Asa ca in concluzie eu consider ca cei de la Mc'Laren au facut o ,,treaba buna'' avand in vedere materialul de competitie, fata de macaronari care au scos un model nou si care nu prea a aratat nimic fata de vechiul model care era mult mai performant. Doar atat. Ce va fii la anul ? Om trai si om vedea !
Iulian8
sorine cred ca n-ai inteles. datele sunt pe site-ul oficial al echipei McLaren iar insusi N.Haug a zis ca e o masina total noua, sau nu il crezi nici pe el???
Nu poti spune ca e masina veche de anu trecut, caci ei au concurat pe MP4-17 iar anul asta pe MP4-18. Ti-am scris care sunt si diferentele intre ele dar le poti gasi si pe internet in caz ca nu le sti. Nu le-am luat din nici o revista caci oricat ai cauta astia nu prezinta date atat de exacte in revistele auto.
Trecand peste astea , ma intreb de ce cea mai mare companie producatoare de masini din lume , caci asa se lauda, nu e in stare sa aibe si ei o masina la nivelul Ferrari-ului? sau poate ca o au? dar in mod sigur nu au si un pilot care sa se ridice la masina pe care o arunca in lupta. Ferrari au totusi unu care a castigat 6 titluri mondiale si urmeaza cel de al 7-lea,iar de 4 ani castiga neintrerupt, la fel si echipa care are 5 titluri consecutive, asta zice totul. rezultatele vorbesc.
de ce zici ca ferrariul de anu asta nu a aratat nimic deosebit fata de anul trecut? terminarea tuturor curselor fara nici o defectiune , nu iti zice nimic? comparativ cu BMW la care le tot pocnesc motoarele dar si cu mercedes care are ba probleme de transmisie ba de cutie ba la motor...
ps tot nu mi-ai raspuns la intrebare...

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2003-10-20 21:53 ]
RCS
Ferrari este unde este in proportie de 70% datorita (desi nu il simpatizez deloc, ba din contra) lui schumacher ! Unde a fost Ferrari inaintea de a veni neamtul ? Iti spun eu: pe langa F1 ! Legat de raspunsul meu la intrebarea ta: daca nu ai inteles asta e !

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2003-10-22 07:31 ]
Iulian8
eu ce ziceam? schummi a adus ferrari pe varful valului in F1. Iar pe el nu tre sa il simpatizezi ca doar nu te insori cu el , rezultatele lui spun totul in ceea ce face si este in F1. pacat ca multa lume nu intelege asta dar din pacate asta e nivelul la care suntem.
RCS
Legat de piloti ! ,,Ice man'' si columbianul sunt singurii piloti (pana la ora actuala) care pot (si sper ca asa sa fie) ca in 2004 sa castige titlul (in ecuatie fiind si neamtul caruia eu ii dau aprox.40% sanse de a se impune si la anul) !
Iulian8
pai daca ii dai 60% lu schummi, atunci mai raman 60% pt cei 2 adica 30-30 pt fiecare,asta inseamna ca tot lui schummi ii dai cel mai mare procent!
monty-spargatoru de motoare si kimi ghinionistu au sanse de abia in 2005 , daca mai rezista pana atunci,(in caz ca nu sunt dati afara) cand se retrage schummi, ceea ce nu-i sigur
ps uiti ca mai exista si alonso , ralf, button, care oricand le poate lua locu celor 2 mai sus mentionati de tine. sa nu mai zic de barichello care efectiv s-a jucat anu asta cu cei 2...
RCS
Pe scurt Procentajul pilotilor care au sanse la titlu in 2004: Montoya 100% Raikonen 100% iar ......... (ghicesti tu cine este! ) 40% . Alonso ? Poate face o figura frumoasa..... Sau mai pe scurt : oricine in afar de ............,,schum'' !
RCS
Ca ai adus vorba de Ralf ! Fara suparare dar respectivul este doar imitatie de pilot de F1 . Ma mir cum de Papa Frank il mai tine la firma (ii chestia ca il vrea BMW-ul ca de nu era de mult zburat de la Williams). Asa ca Ralf nu are nici o sansa la titlul in 2004.
Iulian8
Sorine, daca nu ai fi tu cu simtul umorului asa de dezvoltat, tot forumul ar fi mai trist....dar imi place ca tii cu schummi dar nu iti vrei sa o arati
o sa vedem care e mai bun doar peste 131 de zile cand va incepe primul GP 2004 in australia.
RCS
Abia astept sa inceapa F1 in 2004 ! Am o intrebare? Este adevarat ca Montoya a trecut la Mercedes ? Un amic asa mi-a zis dar eu nu am auzit inca nimic oficial (sau poate sunt in urma cu stirile ). Daca da atunci o sa vedem o echipa Mc'Laren ,,marfa de marfa'' (numa de nu ar sparge columbianul tot asa de repede motoarele ca la BMW ar fi ). In legatura cu...... (stii tu cine) sa stii ca nu ai dreptate.
Roberto
Anul competitional F1-2004.....
hm......
Campion?
SCHUMACHER?
De ce?Pt. k exeprienta n-o poti cumpara,ci doar dobandi.
Kimi,Monty....tot respectul,sunt cei mai tari,dar dupa M.S.
Inca sunt efervescenti,fac spectacol,ii mai dau ceva stres si fiori lui Schumi,dar poate ca atunci cand vor merge si "cu cap",vor ajunge sa ajunga campioni.
Pana atunci,MS a demonstra ca ,in ciuda varstei,a masinii destul de buna,fara blaturi(de data asta), a reusit sa sparga istoria F1.
Comentarii???
Nu-si mau au rostul.
RCS
E prea de tot ! Desi subiectul discutiei are titlulu ,,HUO SCHUMI'' vad ca ,,neamtul'' are numai ,,cuvinte de lauda'': ba ca este cel mai tare, ba ca este cel mai destept, ba ca este ,,best of the best'', ba ca este cel mai inteligent, ba ca este cel mai....., legat de cei ce sunt ,,pro neamtul'' ii rog ,,respectuos'' sa-si deschida pe forum un subiect intitulat ,,cuvinte de lauda si proslavire pentru mult iubitul si preaslavitul m.schumacher'' si acolo sa-si ,,exprime afectiunea si iubirea pe care o au fata de mult iubitul lor idol'' urmand ca aici sa-si descarce nervii pe neamt cei care sunt antineamtu. Sau cer cumva prea mult ? Aspept sa vad si eu daca se materializeaza ceea ce am zis ! Pana atunci doar atat......................................sa inceapa F1 2004 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Roberto
Draga Sorine,sunt sigur ca si tu esti adptul relicii ,precum si al contareplicii,asa k nu vad un loc mai fericit in care sa imi exprim ideile si dreptul la replica,decat in aceasta sectiune a forumului.
Accepta si tu ca o conversatie nu se bazaeaza numai pe unilateralitatea si liniaritatea ideilor,ok?
FORZA SCHUMI,one more time.
P.S. Sunt sigur k esti alergic la fumul in nas pe care-l da Schumi tutturor delorlati piloti de F1.
Ciao!
RCS
Din pacate vad ca situatia ramane neschimbata . Asta e ! Apropo ! Sa inteleg ca toata lumea este ,,pro schum'' ? Din cate vad eu cam asa stau treburile. Sa inteleg ca sunt singurul de pe forum care sunt ,,antischum'' ? Chiar dace este asa, tot ma bucur ca este macar o persoana pe acest forum care nu accepta si inghite ,,fumurile si aroganta acestui inchipuit fara margini pe nume schum''. Trist dar adevarat ! Nu ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.