Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cart-ul in Romania si posibilitatile de a-l practica?!
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Motor sport
trip57785
M-ar interesa mai detaliat viata cartingului romanensc post "Casa Pionierilor" si posibilitatile de a-l practica: preturi, accesorii, piste, campionate.
Seri
In Oradea exista un circuit de carting indoor. Costa 180.000 pentru 10 minute, dar iti da casca si combinezon. Tot pe acest circuit particip in luna noiembrie la un campionat de carting intre licee. Competitia este sponsorizata, deci merg pe gratis.
cristyyy
La bacau este o pista de karting, din cate stiu eu este cea mai mare din tara, dar pacat ca nu ai voie decat pe jumatete de pista.
pretul era 150 pentru 15 min, parca
Seri
Circuitul dir Oradea ii foarte scurt, doar 23 sec pe tura. Circuitul are forma de 8, ca si Suzuka, iar o parte este formata din 4 sicane consecutive, foarte solicitante pt organism.
Alin69589
salut ..stie vreo cineva ..sunt carturi de vanzare in romania ? second hand ..sau noi ..? pls seriozitate
RCS
De exemplu in Arad la VIK POWER..am vazut ceva karturi de vanzare plus am un amic care are 5 bucati..a si vandut cateva din ele.Daca esti interesat da-mi un pm si mai vb.
claudiu73509
salut am si eu o intrebare la tine amicul tau mai are cumva kartinguri?????daca da te rog da-mi si mie un e-mail la dancescu_claudiu@yahoo.com si spunemi si mie la ce preturi le are el
vreau 2 karturi sa iau
multumesc anticipat
tautzenberger76898
Campionatul national de karting-poze,clasamente
pe www.natcoracing.ro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.