Help - Search - Members - Calendar
Full Version: difuzoare PIONEER!!!
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
sergiu56765
salutare.mi-am luat si eu pt masina niste difuzoare provizorii PIONEER.modelul este TSG 1218.vreau sa-mi spuneti cateva cuv despre acestea. daca aveti alte propuneri sunt dispus sa le ascult.multumesc. :wave:
Andrei Suzuki
Eu nu le-am gasit pe net.Da si tu mai multe detalii..
sergiu56765
intra pe google-imagini.si scrie TSG 1318.o sa vezi pozele sau intra pe www.PIONEER.COM.RO si o sa le vezi acolo.
sau mai precis http://www.pioneer.com.ro/romana/35difuzor.html
Andrei Suzuki
Sunt mici..nu au bass.Atat. In completare iti recomand tot Pioneer. Iar daca vrei ceva cu adevarat misto,uite Aici
sergiu56765
azi le-am luat de la cineva foarte ieftiine si de aceea le-am luat.nu prea vad ce putere are.
Forbes49937
Acum daca le-ai luat mai conteaza ce zicem despre ele?? beer.gif Oricum cred ca te referi la TS G1318 ptr ca primele 2 cifre se refera la diametru adica de 13cm....Deci vad ca sunt de 25W si sunt Dual Cone ...Oricum asa e ca sunt cam micutze si nu au o fidelitate prea mare ...Daca nu vrei ceva ce sa sune tare si o calitate mai buna a suntetului sunt ok....
sergiu56765
dupa ce mi le-am montat mi-am schimbat total parerea despre ele.sunt excelente.se aud fosrte clar si tare.bas nu prea are dar nu are importanta.am alte pt aceasta functie de bass,tot pioneer.
Andrei Suzuki
Important e sa fii tu multumit... smile.gif
sergiu56765
am sa adaug cateva poze cu ele si alte boxe pe kre vreau sa le pun pe MASINA
sergiu56765
bai frate dar nu stiu cum sa pun imagini.explicati-mi.[/img][/code]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.