Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Solutie spalat parbriz
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Adrian56554
Cand am achizitionat Fabia,de noua,avea o solutie pt.spalat parbrizul f.buna:curata,degresa si mirosea f.bine.
Am cautat in magazine si asa ceva,cu asemenea calitati n-am gasit,nici macar la un pret mai ridicat.
De la prieteni am aflat ca nu sunt singurul care am aceasta problema.
Ma poate orienta cineva in acest sens?
Multumesc!
G e o r g e
mda ... solutie de spalat parbrizul , asta clar e problema majora . trebuia sa deshizi mai multe topicuri , nu ?

incearca la OMV , sunt niste solutii destul de scumpe si bune .
Andrei Suzuki
Vezi ca se gasesc in Selgros niste sticle de 1L cu o solutie galben-portocalie.Cu aroma de mar parca e.Nu mai tin minte.Curata bine si miroase foarte misto.Se gaseste si la bidon de 5L. wink.gif
G e o r g e
da bre, dar nu este de skoda facuta pentru fabia sub brang VAG ... capishi ? blink.gif
Andrei Suzuki
Imi cer scuze atunci. blush.gif
madalina
Vezi sa nu fie stergatoarele deterioarate! poti avea atunci orice fel de solutie, ca tot degeaba...
Adrian56554
Scuze daca am deranjat!
Voi fi mai atent pe viitor!
Multumesc de informatii!
silviu52597
incearca SONAX EXTREME; este un flacon concentrat pt. 25 litri si se poate adauga la orice alta solutie vara sau iarna
Luka
Eu folosesc din acelea de la OMV, vreo 10 RON costa si ies cam 6 litri.
Am mai vazut la Augsburg un concentrat (Nigrin se cheama) si ies 25 litri, cu diverse arome. Costa vreo 3 euro.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.