Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jante noi montate
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Engine
Razvy45999
Tocmai am montat jantele noi, asa ca am facut si o poza la benzinarie. Masina e cam murdara, dar maine o spal si mai postez poze.
Sper sa va placa.
Breyton Spirit Black 9x19 cu 235/35-19 Dunlop
[img]http://forum.e46fanatics.com/attachment.php?attachmentid=146889&stc=1[/img]
G e o r g e
hmmmm 19" smile.gif cam nu poti veni cu ele pe la noi prin bucuresti .
Andrei Suzuki
Eu nu vad.
mike.omega
Se vede poza daca dai un paste la link in linkbar biggrin.gif

Masina arata misto rau! La cat mai putine gropi beer.gif
Razvy45999
Incerc sa pun poza..
Razvy45999
poza noua
G a B o S
Misto jantele. cat ai dat pe ele?
Andrei Suzuki
Super.Sa le stapanesti sanatos.
Razvy45999
QUOTE(io56836)
Misto jantele. cat ai dat pe ele?

pretul de lista e 2800 Euro pt jante si 1200 pt cauciucuri.
Razvy45999
QUOTE(Andrei Suzuki)
Super.Sa le stapanesti sanatos.

Mersi mult smile.gif
HalbaSus
Sa nu vii cu ele la Oradea... asta daca vrei sa mai pleci cu ele...
Razvy45999
pai nu prea am de ales smile.gif
trebuie sa vin cu ele..nu am cumparat si pe 17..
poate face strazile primaria pana atunci..
HalbaSus
Hai ca poate te fac sa iti cumperi un set de jante de otel:

Aceasta este o imagine de pe strada principala (republicii), restul lucrarilor arata mai nasol...
Strazile care intersecteaza principala sunt un pic deviate, astfel ca masinile merg pe langa trecerea de pietoni, cu 2 gropi pe o parte si cealalta... pietrele, bolovanii, noroiul si gropile sunt incluse:
HalbaSus
alta...
HalbaSus
Asta e mai naspa... intr-una din zonele in care trebuia "ocolita" o groapa de vre-o 2 metri adancime... un bmw nu a reusit sa evite contactul cu magazinul steilman-bodea (cred ca il stii)
Razvy45999
QUOTE(HalbaSus)
Asta e mai naspa... intr-una din zonele in care trebuia "ocolita" o groapa de vre-o 2 metri adancime... un bmw nu a reusit sa evite contactul cu magazinul steilman-bodea (cred ca il stii)


saracul bmw ;(
Atmosfer
Razvy e frumoasa masina, so stapanesti sanatos ai grija de ea smile.gif. In primavara vreau sa-mi iau si eu un golf 4.
Damian53219
Razvy, dar tu cam cat de des iti schimbi anvelopele????
Razvy45999
Vreau sa imi fac obicei sa schimb jantele odata la an smile.gif
Sa nu ma plictisesc...

Atmosfer
Sper sa faci ceva tuning pe el wink.gif
mario55082
daca ai dat banii astia pe jante pot spune ca ai luat cea mai mare tzeapa ! pvt me if u need something

edited by admin
Andrei Suzuki
Mario,din cate am inteles ale lui sunt de 19.In plus...el are firma de tuning prin Suedia asa ca...nu duce lipsa. wink.gif
Razvy45999
QUOTE(mario55082)
daca ai dat banii astia pe jante pot spune ca ai luat cea mai mare tzeapa ! pvt me if u need something

edited by admin


salut...tu cu cat le vindeai? eu am scris cat e numar de lista la jante, nu cat am dat eu...dar chiar te rog sa imi arati cat costa astea de fapt...sau daca tu cumva le vinzi la pretz rezonabil
cu stima
CruiSeR
Felicitari pentru optiunile facute cand ai dotat masina smile.gif
Razvy45999
QUOTE(CruiSeR)
Felicitari pentru optiunile facute cand ai dotat masina smile.gif


mersi mult smile.gif
acuma urmeaza planuri de anul viitor..sper ca va iesi bine..
CruiSeR
Si eu vreau sa-mi modific masina dar ma intreb daca merita asta modificata sau sa iau alta pentru modificat smile.gif Sunt intr-o mare dilema. imi plac mult seria 3urile modelul anterior.. $ sa fie ca ideile curg smile.gif)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.